reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

reklama
dzieki niestety ciągle jeszcze nie wybrałam, po prostu brak czasu i odkładam narazie wizyte
 
Strasznie tu cicho...ten lekarz co przyjmuje z Laberem to Pankiewicz, ale to w styczniu ktoś pytł i pewnie już nie potrzebuje :)

W nowym spa jak się jedzie na Gubin prowadzą zajęcia dla najmłodszych dzieci z wodą ozonowaną.

Pozdrawiam
 
Witajcie.
widze ze tu troszke cisza apnuje.
chcialam do was sie przylaczyc. ja co prawda nie z Zielonej Góry ale z dalszych jej okolic czyli Międzyrzecza:)
Pozdrawiam was
 
Witam,
a może znajdę na tym forum pary z Zielonej lub okolic,które tak jak my dopiero starają się o dzidzię?Wraz z mężem próbujemy "już" lub "dopiero" 4 mce,i przyznam że nie jest to łatwe ... dziś gdy po raz kolejny dostałam @ w planowanym terminie moja wiara w sukces została zachwiana :(.Chętnie "pogadam" o tym z kimś ,kto ma podobną sytuację.Dziewczyny musimy się wspierać! :)
 
lanaya ja co prawda się już nie staram, ale wiem co czujesz... o dziecko staraliśmy się 9 miesięcy... łatwo nie było... już zaczynałam wątpić, że możemy mieć dzieci, przecież tyle osób zaliczą wpadki po jednej nocy, a my tyle starań i nic. Miałam monitorowany i stymulowany cykl i dopiero wtedy się udało, gdyby nie to czekały nas badania, także to był cykl ostatniej szansy... u mnie problemem były cykle bezowulacyjne... a byłaś już u gina jak podjęliście decyzję o dziecku ??
 
lanaya 4 miesiące to chyba jeszcze nie dużo, my staraliśmy się jakieś pół roku, ale tak na luzie, no mamy naszego Piotrusia :) teraz zastanawiamy się nad kolejnym bobaskiem i próbujemy, zobaczymy, grunt to dobre nastawienie :)
 
reklama
Tak wiem , że 4 teraz już 5 miesięcy to niedługo.Podchodzimy do tego na wielkim luzie, ale jednak zawsze tli się taka mała iskierka nadzieji i gdy przychodzi pani @ to jakoś tak smutno się nam robi.Byłam u ginekolożki,ta stwierdziła że jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek działania z jej strony.Biorę witaminy dla kobiet ciężarnych i czekam :).Moja najlpesza przyjaciółka powiedziała mi parę dni temu że jest w ciąży i to jakoś mnie chyba dobiło tymbardziej ze to była ich pierwsza próba i odrazu-trafiony -zatopiony-ech życie..
 
Do góry