reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

czesc dziewczyny - jestem od niedawna na forum i od niedawna mieszkam w Zielonej Górze...poszukuję lekarza w zielonej, który zrobiły dobre USG 3D-4D - macie może jakies namiary?proszę o odpowiedz i jeszcze raz przepraszam, że tak nie w temacie???
 
reklama
witam kochane ;))
dawno mnie tu nie było.... i co widze .... same nowe suwaczki
szczęśliwa, myyyszaa GRATULACJE kogo pominęłam z tych co znam przepraszam

u nas też wiele się zmieniło :)) na lepsze oczywiście ....
pozdrawiam kobitki będę pisać od czasu do czasu ;))
 
czesc dziewczyny - jestem od niedawna na forum i od niedawna mieszkam w Zielonej Górze...poszukuję lekarza w zielonej, który zrobiły dobre USG 3D-4D - macie może jakies namiary?proszę o odpowiedz i jeszcze raz przepraszam, że tak nie w temacie???

Herbich Michael Ginekolog
Branża: Lekarze - ginekolodzy, położnicy
* Zielona Góra, ul. Akademicka 17
* tel. 68 3272455
 
hej dziewczyny :)
o Mysza, gratuluję, dostrzegłam własne suwaczek... lepiej późno niż wcale :)

wiem ze Laber też robi USG, trzeba zadzwonić, nie mam nr tel, ale w necie znajdziesz

w mikołajki idę do gina i się wszystko wyjaśni... trzymajcie kciuki :)
 
wow no prosze kogo my tu mamy :)) witaj zimka ;))


no prosze prosze powiedz mi gdzie Wy się wszystkie podziewacie co ?? Zero kontaktu z Wami buuuu co to ma znaczyć , kurde widze że dużo dobrego u Ciebie - ślub sie szykuje no no a ja nie w temacie jak zwykle w tyle za Wami hehe. Gdzie Was wszystkie znajde ? Bo Ewcia mi dawała namiar na jakieś forum ale problem miałam z zalogowaniem się tam :/ a nasze stare padło i już się chyba nie da reanimować ??
Moje Gratulacje kochana !!
 
Gabrysiu GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :* no i niech rośnie fasolka zdrowo !!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry