reklama

Zielona kawa dla odchudzających się

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez Emilia89, 23 Listopad 2011.

1. Emilia89

Emilia89 Zaciekawiona BB

Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może zieloną kawę slimgreen dla odchudzania się? Wiem, że tych suplementów jest dużo, sama próbuję różne, a ten mnie zaciekawił bo ma ciekawy skład. Zieloną kawę i zieloną herbatę, i działa też na wolne rodniki. Zielona herbata działa na mnie świetnie i piję ją chyba od zawsze, ale nigdy nie łączyłam kawy z odchudzaniem.

Ostatnia edycja: 23 Listopad 2011
  2. zuzika

zuzika Aktywna w BB

o zielonej kawie to ja nawet nie słyszałam ;-) ale zielona herbata jest dobra na trawienie a co za tym idzie pomoga w odchudzaniu ;)

3. reklama
  4. Mateuszkowa

Mateuszkowa Gość

hej, ja slyszalam o tej kawie ale jakos nie mialam odwagi jej kupic - czy to nie beda pieniadze wyrzucone w bloto ?? nie wiem ile takiej kawy powinno sie wypic dziennie zeby dzialalo ..

5. Emilia89

Emilia89 Zaciekawiona BB

Hej, możecie spokojnie wypróbować, na mnie podziała bardzo, że tak napiszę energetycznie :) Daje dużo energii i to nie kofeinowej. Jeśli chodzi o odchudzanie to schudłam nie ogromnie dużo, bo wszystkiego 7kg, ale tyle mi na razie wystarczy, no i bez efektu jojo. Mnie bardziej cieszy jednak to, że lepiej się od niej czuję, to największy plus.

6. emiliap

emiliap Fanka BB :)

ciekawe , warto spróbować.
    Zobacz również jak herbata wpływa na zdrowie Jak schudnąć?

7. zofia15

zofia15 Zaciekawiona BB

Witajcie. Pierwszy raz słyszę, że istnieje zielona kawa. Czy ja ją mogę normalnie wsadzić w ekspres do kawy ciśnieniowy? Mogę ją parzyć w taki sam sposób jak arabicę? Da się z niej zrobić poranne espresso czy trójwarstwowe macchiato? Muszę poczytać, bo naprawdę żyłam w nieświadomości.

8. sielankatuztuz

sielankatuztuz Początkująca w BB

Ile kosztuje ta kawa? to ta nescafe zielona czy cos nowego?

9. Beatka2

Beatka2 Zaciekawiona BB

Jest wiele rzeczy, które pomagają w odchudzaniu. Ja osobiście wspomagam się Therm Line. Zawiera kofeinę, bo ja kawy nie piję więc to dla mnie dobre rozwiązanie. No i chrom, bo uwielbiam czekoladę.

10. reklama
  11. Mummy4

Mummy4 Fanka BB :)

Ile już udało ci się zrzucić zbędnych kilogramów odkąd bierzesz TL?

12. Mariolciaa

Mariolciaa Fanka BB :)

Nawet normalna kawa wspomaga odchudzanie jeśli nie dodajemy ani cukru, ani mleka.
    a o zielonej kawie tyle słyszałam ze smakuje jak normalna... gdzieś miałam artykuł w gazecieo niej... jak poszukam to obiecuję wstawić.:-)

Poleć forum