reklama

Zielona kawa dla odchudzających się

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez Emilia89, 23 Listopad 2011.

1. Emilia89

Emilia89 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może zieloną kawę slimgreen dla odchudzania się? Wiem, że tych suplementów jest dużo, sama próbuję różne, a ten mnie zaciekawił bo ma ciekawy skład. Zieloną kawę i zieloną herbatę, i działa też na wolne rodniki. Zielona herbata działa na mnie świetnie i piję ją chyba od zawsze, ale nigdy nie łączyłam kawy z odchudzaniem.

Ostatnia edycja: 23 Listopad 2011
  2. zuzika

zuzika Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    o zielonej kawie to ja nawet nie słyszałam ;-) ale zielona herbata jest dobra na trawienie a co za tym idzie pomoga w odchudzaniu ;)

3. reklama
  4. Mateuszkowa

Mateuszkowa Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej, ja slyszalam o tej kawie ale jakos nie mialam odwagi jej kupic - czy to nie beda pieniadze wyrzucone w bloto ?? nie wiem ile takiej kawy powinno sie wypic dziennie zeby dzialalo ..

5. Emilia89

Emilia89 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej, możecie spokojnie wypróbować, na mnie podziała bardzo, że tak napiszę energetycznie :) Daje dużo energii i to nie kofeinowej. Jeśli chodzi o odchudzanie to schudłam nie ogromnie dużo, bo wszystkiego 7kg, ale tyle mi na razie wystarczy, no i bez efektu jojo. Mnie bardziej cieszy jednak to, że lepiej się od niej czuję, to największy plus.

6. emiliap

emiliap Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ciekawe , warto spróbować.
    Zobacz również jak herbata wpływa na zdrowie Jak schudnąć?

7. zofia15

zofia15 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie. Pierwszy raz słyszę, że istnieje zielona kawa. Czy ja ją mogę normalnie wsadzić w ekspres do kawy ciśnieniowy? Mogę ją parzyć w taki sam sposób jak arabicę? Da się z niej zrobić poranne espresso czy trójwarstwowe macchiato? Muszę poczytać, bo naprawdę żyłam w nieświadomości.

8. sielankatuztuz

sielankatuztuz Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ile kosztuje ta kawa? to ta nescafe zielona czy cos nowego?

9. Beatka2

Beatka2 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jest wiele rzeczy, które pomagają w odchudzaniu. Ja osobiście wspomagam się Therm Line. Zawiera kofeinę, bo ja kawy nie piję więc to dla mnie dobre rozwiązanie. No i chrom, bo uwielbiam czekoladę.

10. reklama
  11. Mariolciaa

Mariolciaa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nawet normalna kawa wspomaga odchudzanie jeśli nie dodajemy ani cukru, ani mleka.
    a o zielonej kawie tyle słyszałam ze smakuje jak normalna... gdzieś miałam artykuł w gazecieo niej... jak poszukam to obiecuję wstawić.:-)

12. Natasza1985

Natasza1985 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kawa sama w sobie to nie ma nic wspólnego z odchudzaniem. Chodzi o kofeinę zawartą w kawie bo to ona przyśpiesza metabolizm poprzez podkręcenie termo genezy organizmu :)

Poleć forum