reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona kawa dla odchudzających się

Emilia89

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Listopad 2009
Postów
36
Dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może zieloną kawę slimgreen dla odchudzania się? Wiem, że tych suplementów jest dużo, sama próbuję różne, a ten mnie zaciekawił bo ma ciekawy skład. Zieloną kawę i zieloną herbatę, i działa też na wolne rodniki. Zielona herbata działa na mnie świetnie i piję ją chyba od zawsze, ale nigdy nie łączyłam kawy z odchudzaniem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
o zielonej kawie to ja nawet nie słyszałam ;-) ale zielona herbata jest dobra na trawienie a co za tym idzie pomoga w odchudzaniu ;)
 
hej, ja slyszalam o tej kawie ale jakos nie mialam odwagi jej kupic - czy to nie beda pieniadze wyrzucone w bloto ?? nie wiem ile takiej kawy powinno sie wypic dziennie zeby dzialalo ..
 
Hej, możecie spokojnie wypróbować, na mnie podziała bardzo, że tak napiszę energetycznie :) Daje dużo energii i to nie kofeinowej. Jeśli chodzi o odchudzanie to schudłam nie ogromnie dużo, bo wszystkiego 7kg, ale tyle mi na razie wystarczy, no i bez efektu jojo. Mnie bardziej cieszy jednak to, że lepiej się od niej czuję, to największy plus.
 
Witajcie. Pierwszy raz słyszę, że istnieje zielona kawa. Czy ja ją mogę normalnie wsadzić w ekspres do kawy ciśnieniowy? Mogę ją parzyć w taki sam sposób jak arabicę? Da się z niej zrobić poranne espresso czy trójwarstwowe macchiato? Muszę poczytać, bo naprawdę żyłam w nieświadomości.
 
Jest wiele rzeczy, które pomagają w odchudzaniu. Ja osobiście wspomagam się Therm Line. Zawiera kofeinę, bo ja kawy nie piję więc to dla mnie dobre rozwiązanie. No i chrom, bo uwielbiam czekoladę.
 
Nawet normalna kawa wspomaga odchudzanie jeśli nie dodajemy ani cukru, ani mleka.
a o zielonej kawie tyle słyszałam ze smakuje jak normalna... gdzieś miałam artykuł w gazecieo niej... jak poszukam to obiecuję wstawić.:-)
 
reklama
Kawa sama w sobie to nie ma nic wspólnego z odchudzaniem. Chodzi o kofeinę zawartą w kawie bo to ona przyśpiesza metabolizm poprzez podkręcenie termo genezy organizmu :)
 
Do góry