reklama

Zielona kupa :)

Moj trzyletni synek od dwóch dni robi zielona kupę... u niemowlaka to normalne ale u trzylatka? Czym może to być spowodowane i jak temu zaradzić?
Diety nie zmieniał ostatnio, klimatu też nie :)
 
reklama
Napisałaś tylko o zmianie barwy stolca ( istotne jest czy barwa jest bardzo ciemna czy jaśniejsza). Czy kupki są rozluźnione, jaka jest ich ilość w ciągu dnia czy występują inne objawy ogólne np bóle brzuszka, gorączka, osłabienie ?. Zmiana barwy stolca najczęściej jest spowodowana tym co dziecko zjadło, może być efektem infekcji przewodu pokarmowego lub zastosowanych leków (np preparatu żelaza)
 
Objawów innych brak. Kupa jedna-dwie normalne w konsystencji, kolor troche jasniejszy od trawy.
Na stałe przyjmuje aerius - juz od paru miesiecy (na uszy).
Dzis pojawila mu sie swedzaca wysypka za uszami...
 
Jeśli stan Twojego synka jest dobry, nie ma biegunki to poza obserwacją i ewentualnie podaniem probiotyku nie ma wskazań do innego leczenia i badań. Najprawdopodobniej jest to reakcja na infekcję wirusową lub coś zawartego w jedzeniu i w ciągu 2-3 dni powinno ustąpić.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry