reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona kupka u niemowlaka

bobas2020

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Luty 2020
Postów
112
Cześć :) mam miesięczne dziecko karmione piersią wczuraj zauważyłam ze malutki zrobił zielona kupkę . Martwię się bo dziś nas lekarz nie przyjmie dopiero w poniedziałek . Dziecko w nocy nie chce za bardzo spać tylko płacze tak jakby brzuszek bolał , w dzień jest wszystko normalnie . Czy któraś z was miała taki przypadek ?
 
reklama
Rozwiązanie
U nas tak było. Od czasu do czasu zielona kupka, problemy z wypróżnieniem i ból brzuszka. Wynikało to z tego, ze dziecko połykało dużo powietrza przy karmieniu, bo mam bardzo szybki wypływ pokarmu. Na brzuszek pomógł espumisan i znalezienie sposobu na łatwe dla niej wypróżnienie. Kupki zielone czasem nadal się zdarzają, ale to akurat nic niepokojącego jak nie są cały czas i brak innych dolegliwości.

Polecam ten artykuł
Ale kupą chciałaś do lekarza iść? Bez przesady. Jak od czasu do czasu trafi się zielona kupa, to nie świadczy o niczym złym. No chyba że będzie robił tylko taką, to wtedybwarto zadzwonić do pediatry.
 
A podajesz delicol albo kolzym?

Zalezy też co jadłaś. Kupki na KP mają chyba wszystkie kolory tęczy i o ile to nie jest ciągnący się temat ileś tam to z jedną czy dwoma zielonymi kupkami to tylko lekarz Cie wyśmieje.
Zresztą oni i tak zaleca delicol albo kolzym dorzuca espumisan jeszcze i dużo dziecko ma ns brzuchu leżeć i można masować brzuszek.
 
U nas tak było. Od czasu do czasu zielona kupka, problemy z wypróżnieniem i ból brzuszka. Wynikało to z tego, ze dziecko połykało dużo powietrza przy karmieniu, bo mam bardzo szybki wypływ pokarmu. Na brzuszek pomógł espumisan i znalezienie sposobu na łatwe dla niej wypróżnienie. Kupki zielone czasem nadal się zdarzają, ale to akurat nic niepokojącego jak nie są cały czas i brak innych dolegliwości.

Polecam ten artykuł
 
Rozwiązanie
Do góry