reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona kupka (zdjęcie)

Tak widziałam wcześniejsze wpisy i dziękuje bardzo za odpowiedz. Wstrzymamy się jeszcze napewno jakiś czas i zaczniemy wszystko od początku .
A tak, wybacz że nie trzymamy się tematu. Ja bym na Twoim miejscu chyba faktycznie na kilka dni odpuściła, żeby sprawdzić czy faktycznie to wina produktów. A podajesz jakiś priobiotyk?
 
reklama
A tak, wybacz że nie trzymamy się tematu. Ja bym na Twoim miejscu chyba faktycznie na kilka dni odpuściła, żeby sprawdzić czy faktycznie to wina produktów. A podajesz jakiś priobiotyk?
Nie żadnych probiotyków nie podaje bo nie mam pojęcia co mogłaby jej podawać. Jedyne co to espumisan raz dziennie po 3-4 krople bo mała miała problem z witamina D3 .
 
Ostatnia edycja:
Prawda jest taka, że samo zainteresowanie „dorosłym” jedzeniem nie oznacza, że dziecko jest gotowe do rozszerzania diety. W wieku 4 lat może być zafascynowane autami co nie oznacza, że jest gotowe do wskoczenia za kierownicę suva.
No nie porównujmy rozszerzania diety do jazdy samochodem 🤷‍♀️ . Znam wiele matek które karmiły swoje dzieci w wielu 4 miesięcy i dzieci maja się dobrze . Znam tez osobe której dziecko zaczęło chodzić w wieku 7 miesięcy . Teoretycznie nie było gotowe ale czy to oznacza ze miała zawiązywać swojej córce nogi ? Każda wypowiedz daje coś do myślenia chodź pytam o kolor kupki a nie o to czy dobrze robie. Może faktycznie moje dziecko nie jest gotowe fizycznie. A jeśli w przyszłości będzie zainteresowana autami to zrobię wszystko żeby ten świat poznała jak najdokładniej, włącznie z jadą wymarzonym autem , choćbym miała poprosić sama Królowa Brytyjska o przejażdżkę .
 
No nie porównujmy rozszerzania diety do jazdy samochodem 🤷‍♀️ . Znam wiele matek które karmiły swoje dzieci w wielu 4 miesięcy i dzieci maja się dobrze . Znam tez osobe której dziecko zaczęło chodzić w wieku 7 miesięcy . Teoretycznie nie było gotowe ale czy to oznacza ze miała zawiązywać swojej córce nogi ? Każda wypowiedz daje coś do myślenia chodź pytam o kolor kupki a nie o to czy dobrze robie. Może faktycznie moje dziecko nie jest gotowe fizycznie. A jeśli w przyszłości będzie zainteresowana autami to zrobię wszystko żeby ten świat poznała jak najdokładniej, włącznie z jadą wymarzonym autem , choćbym miała poprosić sama Królowa Brytyjska o przejażdżkę .
Ale zrozumiałaś to porównanie? To tylko humorystyczny akcent. Owszem, niektóre dzieci są gotowe na rozszerzanie diety od 4 miesiąca, ale żeby być uznane za gotowe muszą spełniać kilka fizycznych warunków. Dosłownie. Na przykład siedzieć z podparciem. Nie samodzielnie usiąść, ale stabilnie siedzieć. Poza tym przeprosiłam za off-topic, jak chcesz usunę wszystkie niedotyczące kupy Twojego dziecka komentarze.
 
Ale zrozumiałaś to porównanie? To tylko humorystyczny akcent. Owszem, niektóre dzieci są gotowe na rozszerzanie diety od 4 miesiąca, ale żeby być uznane za gotowe muszą spełniać kilka fizycznych warunków. Dosłownie. Na przykład siedzieć z podparciem. Nie samodzielnie usiąść, ale stabilnie siedzieć. Poza tym przeprosiłam za off-topic, jak chcesz usunę wszystkie niedotyczące kupy Twojego dziecka komentarze.
Nie ok mogą zostać , myśle ze ktoś napewno kiedyś skorzysta z wszystkich tych rad . Moja mała siedzi z podparciem bardzo stabilnie i siadać gdy tylko dostanie palce do raczki i może się podciągnąć . Ja również przepraszam. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi
 
Do góry