reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona kupka

darkmelody99

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Luty 2022
Postów
24
Witam,
W środę byłam z 7 tyg córka na szczepieniu 6w1. Dodam też, że borykaliśmy się z kolkami, więc poruszyłam temat z pediatra.
Córcia zniosła dobrze szczepienie praktycznie cały dzień spała, budzila się na jedzenie tylko.
Karmiliśmy się i karmimy Bebilon Advance Pronutra od samego początku. Z racji kolek kazano mieszać nam mleko z Bebilon comfort. Dodatkowo krople Delicol - 7 kropel przed kazdym karmieniem. Nie ukrywam, że problem chyba odchodzi w niepamięć, ale nie chce cieszyć się za szybko. Podaje Espumisan 20 kropli dziennie z racji bolących gazów. Jest różnica, ale czasem jeszcze poboli. I do tego multilac baby 6 kropel dziennie to tak profilaktycznie na lepszą pracę jelit.
Do sedna.
Kupka 1x dziennie tak jak było.
Od piątku jest zielona. Konsystencja taka jak zawsze.
Czy może być to efekt szczepienia? Lekarstw? Mleka?
Jak długo może się utrzymywać?
Udać się do lekarza?
 
reklama
Hafija- kupka dziecka od narodzin do pierwszego roku życia. Sprawdź czy kolor kupy jest faktycznie zielony, takie jasne z zasady nie są niczym niepokojącym.
 
Nie jest ciemnozielona raczej taki seledynowy/jasnozielony.

Wydaje sie, ze to normalny kolor kupki. Od zieleni po zolc. Ale jesli martwisz sie czymkolwiek to nigdy nie zaszkodzi skonsultowac tego z lekarzem.
Na pewno kolor kupy bialy, czarny, czerwony lub szary powinny cie sklonic do jak najszybszej wizyty u lekarza.
U Hafii na blogu jest galeria kupek niemowlecych. Mysle, ze na pewno znajdziesz tam podobna do tych, ktore robi twoje dziecko i sie troche uspokoisz 😊
 
Moja córka tez zbyła szczepiona szczepionką 6w1 i pielęgniarka przy szczepieniu zaznaczyła ze kolor kupki może być zielony, ja wówczas karmiłam piersią i córka robiła kupki w tamtym czasie co kilka dni więc u nas tego nie było. Ale byłabym spokojna, chyba ze będziesz czuła niepokój to dla spokoju warto to skonsultować z personelem medycznym :)
 
Moja córka tez zbyła szczepiona szczepionką 6w1 i pielęgniarka przy szczepieniu zaznaczyła ze kolor kupki może być zielony, ja wówczas karmiłam piersią i córka robiła kupki w tamtym czasie co kilka dni więc u nas tego nie było. Ale byłabym spokojna, chyba ze będziesz czuła niepokój to dla spokoju warto to skonsultować z personelem medycznym :)
Okej, dziękuję. Właśnie zachowuje się normalnie uśmiecha się, jest aktywna, ma swoje drzemki w ciągu dnia tylko ta kupa.
 
reklama
Do góry