reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona kupka

reklama
Zielona kupka jest ok, seledynowa -- nie, bo może oznaczać że jest odbarwiona, a to niezbyt dobrze. Warto więc uściślić czy na pewno kolor seledynowy masz na myśli? Najłatwiej byłoby gdybyś pokazała zdjęcie :)
Nie mam zdjęcia, trzeba czekać do wieczora raczej. Wczoraj byłam na pogrzebie więc mała była u teściowej powiedziała, że też była zielona, ale jaka dokładnie to nie wiem 🤷‍♀️
 
Nie mam zdjęcia, trzeba czekać do wieczora raczej. Wczoraj byłam na pogrzebie więc mała była u teściowej powiedziała, że też była zielona, ale jaka dokładnie to nie wiem 🤷‍♀️
No to warto się zorientować. Seledynowa kupka może oznaczac odbarwienie stolca i np problemy z wątroba (żółtaczka, etc). Nie straszę -- po prostu informuję. Dla mnie stolec seledynowy byłby już wskazaniem do głębszej diagnostyki m.in zoltaczkowej, zwłaszcza jeśli dziecko jest takie male
 
No to warto się zorientować. Seledynowa kupka może oznaczac odbarwienie stolca i np problemy z wątroba (żółtaczka, etc). Nie straszę -- po prostu informuję. Dla mnie stolec seledynowy byłby już wskazaniem do głębszej diagnostyki m.in zoltaczkowej, zwłaszcza jeśli dziecko jest takie male
Mój synek ma zielona kupe po Bebilonie Comfort ale nie wiem czy tak samo jest u Was
Rozmawiałam właśnie z położną z przychodni. Powiedziała, że po rota może być do tygodnia/10 dni zielona + po comfort również.
Dziękuję dziewczyny za odp. 😊
 
my dzisiaj też rota i 6w1… Mala jest caly dzien niespokojna, zanosi sie placzem, boli ja brzuszek… jak Wasze dzieciaczki? Ja nie poznaje swojego dziecka :(
 
reklama
Do góry