reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Maupa na Meksykańskiej ziemi ;-)

reklama
dziewczyny pytanie za milion punktów jak przeszukujecie posty - ja weszłam na profil zielonej - ale mi wyskoczylo 20 stron po kilka postów i to tych najświeższych
 
nata. trxeba w szczegolowym wyszukiwaniu w watku ogolnym wpisac moj nick, ale wtedy wyskakuje 500 pierwszych postow. Musze sprawdzic czy da sie to zmienic w ustawieniu wyszukiwania. Najprosciej jednak przeszukiwac forum strona po stronie - tak mi sie zdaje. Jak Aga wpisze numer ostatniego postu, ktorym sie zajela, to ja pewnie zajme sie nastepnymi.
 
Zielona nie wiem przejżę do końca 2123 strony czyli można od 2124 sprawdzać :tak:
Nic tam nie znalazłam... ale dzisiaj już niczego szukac nie będe ide spać...
 
Ostatnia edycja:
Aga, tylko ja mam inne ustawienia forum (zwiekszylam do max. ilosc wyswietlanych postow na stronie) i u mnie glowny watek liczy zaledwie 978 stron:tak: dlatego pytam o numer ostatniego postu - jest podany w prawym gornym rogu ;-)
 
Zielona nie da sie wiecej niz 500 :no: Resztę trzeba strony forum już przeszukać
ale to tak samo mozna zrobić stopniowo
 
A rozumiem :tak:
dobra to na dzisiaj rezerwuje strony 2124-2143 czyli do postu nr 21430.
To tak na razie bo jak mi sie uda więcej to bede edytować i akutalniać...

Edit
To sprawdzanie idzie szybko ... to teraz 2144-2183 czyli do postu 21830
 
Ostatnia edycja:
reklama
ok to ja biore str 2201-2251 czyli do postu nr 22510

Dalej nic ciekawego w kwestii Meksyku...
biore kolejne 100 stron (czyli do 2351) bo M. śpi a posprzatane mam i nic do roboty :-D cudowne uczucie :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry