reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielone kupki u niemowlaka. D

Dołączył(a)
1 Sierpień 2023
Postów
2
Od urodzenia daje dziecku Bebilon Profutura CesarBiotik. Od tego czasu ma zielone ( oliwkowy kolor)sawrzadkie kupki na zmianę z żółtymi(,od czasu do czasu)Nie wiem czy to jest wina mleka czy dolega mu coś innego. Lekarka powiedziała, że na razie mam się niczym nie martwić. Brał też bardzo długo Bio Gaie Probiotyk. Teraz zrobiłam mu przerwę.
 
reklama
to rzeczywiście bardzo długo mogłaś biogaię podawać ;-)
A wracając do tematu - jeśli kupki nie śmierdzą, nie pienią się, nie ma krwi itp. to moim zdaniem nie ma co się martwić.

Nie znam tego mleka - możesz sprawdzić jaką ma zawartość żelaza, bo ono może odpowiadać za zielony kolor kupki.

Jak się badzo martwisz, to dla swojego spokoju możesz zanieść próbkę kału do laboratorium na badanie na krew utajoną.
 
Do góry