reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zielone upławy,pieczenie w 19 tygodniu ciazy :(

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
hej kochane
we wtorek miałam wizytę u gina
dodatkowo miałam swędzenie pochwy i sromu
lekarz przepisał Pimafucort masc
stwierdził ze mam suchość pochwy spowodowana branoem luteiny dopochwowej ( nie bylo żadnych uplawow )
w piątek miałam założony Pesser
w sobotę w nocy dolegliwości sie bardzo nasilily tzn pieczenie pochwy bylo masakryczne

trafiłam w niedziele o 5 rano na IP
zostałam w szpitalu , lekarz pobrał wymaz z szyjki i pochwy ( wynik ma być jutro )
odstawił luteinę dopochwowa i przepisał podjezykowa

z chwila gdy przestalam brac tabletki dopochwowe , pieczenie znacznie sie zmniejszylo

jednak po badaniach na IP zaczęło ze mnie wyplywac bardzo dużo upławów żółtych i wodnistych
cala niedziela i poniedziałek bez ostrego pieczenia tylko delikatne

no i wczoraj upławy sie nasiliły tak ze wkładka nie dala rady , były koloru żółtego a później zielonego
czekając na wynik wymazu podano mi globulke dopochwowa NystVagin i koszmar z pieczeniem zaczol sie od nowa

zauważyłam tylko ze bardzo piecze w środku pochwy jak wezmę obojętnie jaka tabletkę dopochwowa
dziwne bo luteline dopochwowa brałam non stop od 5 tygodnia do 19 i nic takiego nie mialo miejsca

a teraz bardzo dodatkowo martwią mnie te upławy
bardzo wodniste , zielonkawe

dodam ze mam tez bakterie w moczu
antybiotyk nie pomógł brałam Amptaks 500
zrobiono posiew moczu jednak wynik tez będzie w środę w międzyczasie dostaje Furagine 3x2

boje sie bardzo o dziecko
codziennie mam usg i wszystko jest ok , wody tez ok

wiem ze przy pesserze jest dużo wydzieliny no ale nie żółtej czy zielonej

moze ktos przez to przechodził ??
 
reklama
Rozwiązanie
dziewczyny a w czym pierzecie bieliznę tzn majteczki ?
ja do tej pory używałam normalnego proszku który stosuje od 2 lat . Jednak teraz w czasie infekcji moze zmienić na cos innego ?
Piore normalnie, jak wszystko. Aczkolwiek normalnie to nie znaczy 'po polsku' ;) - ponoć Polki maja tendencje do przesadzania z ilością proszku i plynu do płukania, ponoć..
Staram sie dawac nie wiecej, raczej mniej niz rekomenduje producent proszku, a płyn do płukania rozcieńczam w proporcji 1:1 z wodą i daje na pełen bęben 1 nakretke max.

Co do grzybicy - to straszne cholerstwo! jestem doskonałym przykładem na ignorancje jaka występuje w leczeniu, które jest zazwyczaj celowane na problem w pochwie, a zapomina sie o jelitach itp. Walcze z tym od 15...
Nawet jeśli któraś to przechodziła to w czym Ci pomoże opisanie jej historii skoro każda z nas przechodzi inaczej ciąże a nawet choroby czy infekcje. Zamiast się uspokoić i skonsultować z lekarzem to zakładasz tysięczny wątek jakby forum było od porad medycznych... Jak nie plamienia to bakterie w moczu a teraz znowu coś i liczysz, że forum Cie wyleczy? Niezbyt mądre :(
 
Nawet jeśli któraś to przechodziła to w czym Ci pomoże opisanie jej historii skoro każda z nas przechodzi inaczej ciąże a nawet choroby czy infekcje. Zamiast się uspokoić i skonsultować z lekarzem to zakładasz tysięczny wątek jakby forum było od porad medycznych... Jak nie plamienia to bakterie w moczu a teraz znowu coś i liczysz, że forum Cie wyleczy? Niezbyt mądre :(
moze najpierw przeczytasz dokładnie a później zaczniesz osądzać !
napisałam ze jestem w szpitalu i czekam na wyniki a to ze sie martwię to naturalne
a watek zakładam wtedy kiedy czuje taka potrzebę , nie zakładam 15 wątku z jedna i ta sama pierdola
wiec wyluzuj


ps temat o plamieniu zakładałam ponad 3 miesiace temu
wiec spoko pisze posty co chwile

każdy post przeze mnie napisany byl juz po wizycie u lekarza wiec nie szukam tu porady medycznej a opini kobietek które przez to przechodzily
 
Ostatnia edycja:
U mnie w 20 tyg wykryto bakterie klebsielle pneumoniae, jest stosunkowo niebezpieczna ale po zinnacie ( antybiotyk) zniknela na szczescie i obh nie wrocila. Wtedy tez mialam zielone i zolte uplawy, mysle, ze mogla sie przedostac bakteria do pochwy to bardzo blisko od uk. Moczowego. Trzeba czekac na wynik posiewu nic nie zrobisz... :/
 
Nawet jeśli któraś to przechodziła to w czym Ci pomoże opisanie jej historii skoro każda z nas przechodzi inaczej ciąże a nawet choroby czy infekcje. Zamiast się uspokoić i skonsultować z lekarzem to zakładasz tysięczny wątek jakby forum było od porad medycznych... Jak nie plamienia to bakterie w moczu a teraz znowu coś i liczysz, że forum Cie wyleczy? Niezbyt mądre :(
Ale forum jest właśnie po to żeby dzielić się , komentować czy ewentualnie wspierać w różnych sprawach. Kobieta w ciąży, ma problemy a Ty jeszcze sypiesz milymi komentarzami... Nie ma to jak empatia... W sumie co się dziwić . Bardzo rzadka spotykana cecha w dzisiejszych czasach. Tak na prawdę to bardzo smutne!
 
Bedziesz znala wynik wymazu to wszystko sie wyjasni. Od drugiego trymestru jest wiekszy 'wybor' antybiotykow ktore mozna podac. Narazie jestes w szpitalu, robia Ci kazdego dnia usg (ja jak bylam mialam 1 przez tydzien) wiec nie masz co sie martwic bo kontroluja wody plodowe itp. bakterie sa w ciazy bardzo czeste, dobrze ze masz objawy i mozesz reagowac. Czekaj na wyniki.
 
dzięki dziewczyny ,
byłam właśnie na wymazie z pochwy
zbadali papierkiem lakmusowym i sądząc po uplawach a bylo ich mega dużo lekarz powiedział ze to ostra grzybica ☹
tylko jak ja mam wziasc cos dopochwowego jak po dopochwowych piecze mnie jak by mi ktos sól sypal ☹
prosiłam o cos doustnie a do smarowania mam clotrimazolum

tylko bardzo sie boje bo jednak mam od niedawna pessar a podobno przy pessarze lepiej nie mieć infecji

jutro będą juz bardzo szczegółowe wyniki posiewu i wymazy z szyjki wiec zobaczymy
 
reklama
reklama
Do góry