reklama

zielono mi :)))

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez Natalineczka555, 24 Czerwiec 2009.

1. Natalineczka555

Natalineczka555 kocham kochać :)

nie zauważyłam czy jest taki wątek tak więc zakładam nowy:-D:-D:-D
    jeśli macie przepiękne roślinki pochwalcie się nimi!!!

lub jesli macie jakiekolwiek pytania moze znajdziecie tu jakies odpowiedzi, w każdym badź razie spróbuję pomóc :tak::tak::tak:

na poczatek ja mam pytanko, czy któras z was ma ardizję karbowaną???

jeśli tak to proszę o pomoc moja ma zielono żółte kulki od roku i nie zanosi się na zmiane koloru na czerwone:confused::confused::confused:

co mozna zrobić żeby kulki były czerwone???

oto moja ardizja :

i anturium:

Załączniki:

Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 Lipiec 2009
  2. murzynek333

murzynek333 Początkująca w BB

ja niestety mama lewa reke do roslinek...;/

3. reklama
  4. Natalineczka555

ja tez tak myslalam, ale jak poszlam na swoje i zaczełam je po swojemu pielegnmowac i czytac te wszystkie ksiazki to mie jakos wciągnęło :tak::tak::tak:;-);-);-);-)

5. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

Hej
    Ja mam kilka kwiatków a raczej 4 od jakiegos czasu.
    Nigdy jakoś mnie nie interesowały,ba zawsze mama w moim pokoju dbała o kwiaty.
    Mało co się znam na nich.Nie czytam literatury związanej z roślinnością,ale staram się dbac o nie jak najlepiej.
    I mam problem z moją draceną.
    Jak mieszkałam na starym domku kwiat stał w bardzo słonecznym miejscu,w sumie zaraz koło drzwi na patio.
    Kiedy zmieniliśmy dom,dracenie zaczęły żółknąc liście i odpadac :-(
    Dałam ją w jak najbardziej słoneczne miejsce,ale z racji położenia domu jest to może 30% światła w porównaniu z poprzednim miejscem:confused2:
    No i nie wiem jak mam ją ratowac :no:
    Za to druga dracena,sporo wyższa stoi od początku w ciemnym miejscu i nic jej nie jest :eek::eek:
    Nie kumam.:-D
    Ale może tej pierwszej to światło wcale nie przeszkadza a co innego?
    Co jaki czas powinnam nawozic ją? A może ją przelewam?
    Już nie wiem :no:

6. Chrumcia

Chrumcia Początkująca w BB

U mnie w pracy na oknie stoi śliczny kwiatek. Prosiłam moich chłopców o nazwanie go.. Więc Karol nazwał go.. Karol. W sumie zabawnie jest mówić teraz na temat kwiatka.. Karol jest śliczny.. Ma różowe kwiatuszki. Niestety nie wiem cóż to za gatunaek ale co tam. Teraz zbliżają się święta.. Karol ubrał dziś karola.. Ma na sobie trzy żółte karteczki samoprzylepne. Na jednej bombka, na jednej łańcuszek i na jednej gwiazdka.. Karol wygląda cudownie :)
    kalkulator kredytowy

Ostatnia edycja: 18 Luty 2010
  7. Natalineczka555

dracena nie powinna stac w pełnym słonu ale w rozprosonym swietle, w miejscu gdzie tem ma min 18 stw zimie dracena ma okres jakby wegetacji i prawie jej nie podlewamy;-);-);-);-)
    trzymam kciuki za dracenki:tak::tak::tak::tak::tak:
    moze wklej zdjecie kwiatuszka???

Poleć forum