reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielonogórski bazarek - sprzedam, kupię, oddam, zamienię...

SylwiaZG

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Grudzień 2007
Postów
2 061
Miasto
Zielona Góra
Dziewczyny!

Wpisujmy tu "ogłoszenia" co mamy zbędnego w szafach po naszych maluchach i nie tylko. Proponuję, by nie wplatać takich propozycji w normalne wątki, tylko wrzucać w jednym miejscu, właśnie tutaj. Będzie łatwiej do nich wrócić:)

A może w przyszłości w ogóle zorganizujemy jakąś giełdę, na której powymieniamy się rzeczami?:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
popieram pomysł :) przeciez nie wszystko sie kupuje nowe i można zawsze odkupić coś od koleżanek z bb :):)
 
super pomysł z wymiana
raz zaliczyłam taka wymianę i nabyłam kilka super skarbów pozbywając sie rzeczy których nie nosze -wiec co?organizujemy cos?
 
To może pierwsza skorzystam z wątku, który założyłam:) :)

przymierzam się do zakupu kołyski, najchętniej tylu Simplicity, Kolorcraft, wiklina i drewno raczej nie. Dzieć ma przyjść na świat na początku października, więc to zakup raczej na wrzesień. Jeśli któraś ma lub będzie miała na zbyciu do tego czasu sprawdzoną kołyskę proszę o foty i propozycje cenowe. Maila podam na priv.
 
Ostatnia edycja:
Sylwia co do kołyski,to ja już musiałam oddać swoją,ale miałam drewnianą i na płozach.i nie polecam tych na płozach,bo łatwo się o nie potknąć,a nie jest to przyjemne,kiedy się co chwile to robi:-)
 
Piękna kołyska już stoi:)

Ale braków jeszcze trochę jest. Będę zainteresowana też rogalem do karmienia, tkaną chustą. Nie kupiłam jeszcze poporodowych podkładów, majtek itp. jak komuś zostały i zalegają w szafie to mogę odkupić. Może sterylizator do mikrofalówki? Na "oferty" czekam na priv:)
 
Sylwia jeżeli chodzi o chustę,to ja ostatnio kupowałam z allegro (firma AlMelle)jak na razie się sprawdza,ale zobaczymy później,bo jeszcze nie było okazji jej prać,itp:)
 
basia - przy Oli używałam Storchenwiege i Didymos, tym razem też raczej postawię na firmę z tradycją, a ta Twoja nic mi nie mówi:) daj znać później jak się nosi. Ja na początek kupiłam elastyka - bezfirmowego, ale na takim samym uczyłam wiązać koleżankę i potem nosiła w nim z powodzeniem swoją córeczkę, więc zainwestuję dopiero w tkaną, może być używana.
 
reklama
Do góry