reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielonogórski bazarek - sprzedam, kupię, oddam, zamienię...

reklama
Witam, czy któraś z was ma może fotelik jedo ldla maluszka? Ja mam po starszym synku ale nie wiemy gdzie włożyliśmy wkładkę trójkątną dla noworodków i potrzebuję pożyczyć (pewnie na miesiąc lub dwa) lub kupić. Bardzo mało jeździmy i póki co jesteśmy bez ale chciałam zapewnić małemu prawidłową pozycję. Będę wdzięczna za pomoc.
 
Witam, jestem mamą 3 szkrabów i mam wielką prośbę o nagłośnienie sprawy.

Wielka prośba do wszystkich zielonogórzan i nie tylko.
walczymy o fajne podwórko od NIVEA.
Zielona Góra ma zgłoszony 1 projekt. Pomóżcie zawalczyć o coś pozytywnego dla naszego miasta.
Link do: Podwórko NIVEA 2016 - NIVEA

Proszę przekazujcie dalej
 
reklama
Hej dziewczyny proponuję żeby było łatwiej dodawać ogłoszenia tutaj:

facebook.com/Oddam-za-darmo-Zielona-Góra-i-okolice-1573252746231691

Na facebooku cały czas się siedzi, a tutaj co wejdę to już wszystko rozebrane :D
 
Do góry