reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielonogórski bazarek - sprzedam, kupię, oddam, zamienię...

reklama
mam do oddania za darmo parę rzeczy:

- 6 par majtek poporodowych
- bodajże 6 czy 7 podkładów poporodowych (tych wielkich podpasek)
- paczkę pieluch Bambino 5-10 kg i paczkę pieluch bambi 5-10 kg
- paczkę niepełną pieluch babydream z rossmana rozmiar 2
- kilkanaście(tak myślę, bo nie sa w oryginalnym opakowaniu) pieluch "gaga" w rozmiarze 2.

Ja te pieluchy dostałam i przegapiłam je gdy były dobre na Mikołaja. Z tych Bambino nie korzystaliśmy, paczki są otwarte, ale pieluchy u nas się nie sprawdziły.

Może komuś te rzeczy jeszcze się przydadzą, a może znacie kogoś kto by potrzebował i chciał. Szkoda mi je wyrzucić...
 
reklama
te rzeczy (pieluchy itp.) znów aktualne. a dodatkowo:
spodnie ciążowe H&M, rozm. 38, bardzo wygodne, duzo w nich chodziłam w ciąży, 20 zł

spodnie ciążowe dżinsowe H&M, moje ulubione z czasów ciąży, wygodne i ładnie wyglądające
icon_smile.gif
, 20 zł

bluzka w paski - również sporo w niej chodziłam, do domu jak znalazł, wygodna. 7 zł

tunika z krótkim rękawem, 10 zł

bluzka koszulowa/tunika, granatowa, 10 zł

Za darmo oddam:
bluzę (widać ślady użytkowania, ja ją głównie nosiłam po domu)

spodnie(kupione używane, wystarczyły do samego końca ciąży, niestety wypruła się z materiału gumka, można to zaszyć)

https://plus.google.com/photos/10452...Km4oJeRoLC71gE

dodaję wymiary

spodnie, to będą wymiary kolejno długość nogawki(od kroku)xszerokość w udzie(w najszerszym miejscu)xszerokość w "pasie"(tzn. w miejscu, które układa się na biodrach, poniżej tych pasów ciążowych
icon_smile.gif

spodnie jasne dżinsowe: 76,5cmx25cmx42cm
spodnie ciemne dżinsowe: 80cmx28,5cmx46cm
spodnie szare: 80cmx22/23 cmx40cm (to są takie coś w stylu rurek
icon_smile.gif
wąskie nogawki raczej)

Bluza: długość rękawka około 67 cm
Bluzka z paski: długość rękawka około 60 cm
Bluzka z krótkim rękawem (ta tunika szara): zmierzylam szerokość ramion(od jednego do drugiego) około 31 cm
Koszula granatowa/tunika: długość rękawka 56 cm - rękawek jest taki podwijany jakby.


Osoby zainteresowane poprosze o informację w wiadomości prywatnej
 
Do góry