reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielonogórski bazarek - sprzedam, kupię, oddam, zamienię...

reklama
dziewczyny mam do sprzedania pare szt ciuszków dla dziewczynki rozmiar 0-3 miesiąca :) i dla chłopca 0-6 miesiąca (ok 120szt)

poniżej link do ogłoszenia dla dziewczynki....
Ciuszki dla Dziewczynki 0-3 miesiaca Zielona Góra • Tablica.pl

dla chłopa będę dziś pstrykać zdjęcia..ale sa bodziaki, spodenki, koszule, bluzeczki... część rzeczy nowych.. czesc rzeczy uzytych dosłownie 1-2 razy. w bd stanie.
http://tablica.pl/oferta/ciuszki-dla-chlopca-nowe-ID4E8XJ.html?action=show&id=68672919

jeśli któraś z mam jest chętna to zapraszam na prv :)

Ceny do negocjacji
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej mam do sprzedania laktator medela swing z butelką i wszystkimi akcesoriami, był używany tylko dwa tygodnie, kupiłam go za 519 zł a chcę sprzedać za 300, wszystkie części wysterylizowane w zmywarce, polecam
 
Do góry