reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielonogórski bazarek - sprzedam, kupię, oddam, zamienię...

reklama
Moja dobra znajoma ma do sprzedania łóżeczko turystyczne sporadycznie używane podczas wakacji w PL, mieszka na stałe za granicą. Do końca przyszłego tygodnia jest w ZG u rodziców, nie chce już łóżeczka brać ze sobą, bo mały od dawna w nim nie śpi. To jest HAUCK, cena 80zł, jak ktoś chętny by obejrzeć/kupić, odezwijcie się na riv, podam namiar na Dominkę.

Aktualne do 20 sierpnia.
 
Witam,mam do sprzedania 7 puszek mleka bebilon pepti 2( po dobrej,niskiej cenie)ważność do października 2012,moja córeczka niechce już go pić:(
 
mam do sprzedania startowy zestawik
ŁÓŻECZKO plus PRZEWJAK plus WANIENKA CENA 150zl dodatkowo dodam ochraniacz na szczebelki
2hpjdhu.jpg

13zbdb8.jpg


ŁÓŻECZKO na płozach ma funkcje bujania, wyjmowane 2 szczebelki, regulacja wysokosci
przewijak jak nowy ta niebieska plana to tak naprawde zaslepka ;)
wanienka z wbudowanym termometrem
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry