reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zimowa wyprawka dla malucha

ewejo

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Listopad 2017
Postów
25
Mam pytanie do doświadczonych mam :) W lutym mam termin porodu i chciałam zapytać, co jest lepsze, bardziej praktyczne dla noworodka: kombinezon czy śpiworek do fotelika? Dzięki za podpowiedzi :)
I co jeszcze poleciłybyście z zimowych rzeczy dla noworodka i troszkę starszego malucha :)
 
reklama
Ja mam początek marca i tez jestem w kropce. W kombinezonie dziecko strasznie jest skrępowane. A na którego lutego masz?
 
Mam pytanie do doświadczonych mam :) W lutym mam termin porodu i chciałam zapytać, co jest lepsze, bardziej praktyczne dla noworodka: kombinezon czy śpiworek do fotelika? Dzięki za podpowiedzi :)
I co jeszcze poleciłybyście z zimowych rzeczy dla noworodka i troszkę starszego malucha :)

Moim zdaniem to kwestia indywidualna, dla mnie osobiście dla noworodka i niemowlaka idealny śpiworek do fotelika (bo w fotelikach nie zapinamy dzieci w grubej kurtce czy spiworku). Mój syn tez z lutego ale 2017, ma śpiworek, nie używamy kombinezonu, ewentualnie czasem zakładam mu kurtkę i ocieplane spodnie.
Ogólnie polecam może nie za dużo typowo zimowych rzeczy bo od lutego do wiosny już blisko :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Według mnie do fotelika śpiworek ;) a co warto kupić jako zimową wyprawkę napiszę niżej:
Oczywiście pamiętaj o kremie dla maluszka podczas spacerów i o zakupie odpowiedniego wózka.
Pozdrawiam
 
Według mnie do fotelika śpiworek ;) a co warto kupić jako zimową wyprawkę napiszę niżej:
Oczywiście pamiętaj o kremie dla maluszka podczas spacerów i o zakupie odpowiedniego wózka.
Pozdrawiam
A po co jeszcze spiworek do wózka?
 
No ja syna w styczniu rodzilam 3lata wstecz to miał kombinezonik, narzucony kocykiem i tyle.
 
Ponieważ będzie potrzebny na zimowe spacery ;) poza tym śpiworek do wózka a do fotelika trochę się różni.
Pozdrawiam

Niekoniecznie, ja mam śpiworek jeden i do fotelika i do wózka pasuje, z minki z Allegro, wcześniej dla córeczki tez miałam jeden (kaiser) i pasował i tu i tu.
Co do rękawiczek, mój lutowy synek ma jedne i wystarczają :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niekoniecznie, ja mam śpiworek jeden i do fotelika i do wózka pasuje, z minki z Allegro, wcześniej dla córeczki tez miałam jeden (kaiser) i pasował i tu i tu.
Co do rękawiczek, mój lutowy synek ma jedne i wystarczają :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Podaj link jak możesz na ten z minky, żebym zobaczyła czy na ten patrzyłam. Sama jestem w kropce nie wiem co kupić i co robić. Tym bardziej ze mam termin na 6 marca, a jak będę musiała mieć cc to pewnie w lutym.
 
reklama
Do góry