reklama

Zimowy kremik do twarzy

Temat na forum 'Pielęgnacja' rozpoczęty przez kucia, 8 Grudzień 2007.

1. kucia

kucia Szczęśliwa żona i mama :)

Witam Kochane Mamuski.
    Mam do was zapytanie. Planuje juz niedługo wyjśc na pierwszy spacer z moja kruszynką. Zastanawiam sie nad dobrym kremem ochronnym do twarzy na zime. Możecie cos mi polecić ? Jakiego wy uzywałyście? Pozdrawiam

2. nineczka

nineczka Fanka BB :)

Ja mam nivea na każdą pogodę. Nie podoba mi się w nim tylko to, że zostawia tłustą warstwę i ciężko go rozsmarować ale to chyba wszystkie zimowe kremiki takie są.

3. reklama
  4. agaa321

agaa321 Mamy lipcowe '07

My mamy krem Ziajki juz od 1 dnia życiaBardzo dobrze nawilża a przede wszystkim łatwo sie rozprowadza i dobrze wchłania,polecam :tak:
    Wcześniej uzywałyśmy Bambino ochronnego...tez dobry ale wielki minus za to,że ciężko go rozsmarowac na buzi...a tego Amelka strasznie nie lubi:no:

5. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

ja używam nivea, od początku (Filip urodzony w styczniu). jak dla mnei całkiem dobrze sie rozsmarowuje, a napewno lepiej niż niva z faktorem 30:baffled:

6. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

U nas Ziajka rozwarstwiała się,natomiast Nivea na każdą pogodę tak ciężko się rozsmarowuje bo nie zawiera wody,co jest dużym plusem dla niego.Dobry jest tez sztyft do ust i policzków Mustela Bebe,można go kupic w aptece,niewielki,ale bardzo wydajny,ok.30zł.

7. elfica

elfica elfica

Witaj

ja używam Linomagu ;)

8. magdapp

magdapp Zaciekawiona BB

Ja używałam nivea na każdą pogodę, a teraz cleanic kindii oby dwa kremy dobrze się rozprowadzają.

Poleć forum