reklama

Zimowy problem

Miasto
Tychy
Rozwiązania
0
U nas niestety zimna przyszła dość szybko, mimo że brzuszek zaczyna być dopiero widoczny(może przez to ze jest to moja 1 ciąża). Problem zaczyna być tu kiedy muszę wyjść coś załatwić lub nawet chociaż na spacer i ubrać swoją kurtkę zimowa, aktualnie jest ona, ze tak powiem na styk ,a gdzie najbliższe miesiące ;/ i stąd moje pytanie do was jaka polecacie kurtkę lub płaszcz(najlepiej zakładany,wizany lub na zamek), żeby wyglądać jak człowiek a nie jak chodzący bałwanik? ;)

reklama

asmi21

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Ja jedynie mogę się dołączyć do pytania. Teraz jestem w 22 tygodniu ciąży i póki co jeszcze swoją kurtkę ubiore ale obawiam się co to będzie już pod koniec grudnia.

agata.a

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny w zeszlym roku modne byly kurtki trapezowe, rozszerzane od piersi w dol :) ja taka kupilam u siebie w mieście w zwyklym sklepie z ubraniami :) moze gdzies znajdziecie tez taka? Duzo luzu w brzuchu ma taka kurtka :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

rozmaryn

1+1+1+1 :)
Rozwiązania
2
Ja miałam ten sam problem rok temu (rodziłam w lutym) nosiłam moją normalną kurtkę zimową ale zapinałam ją tylko do brzucha a na to zakładałam taką wełnianą narzutkę ala ponczo z golfem i zakrywało mi cały brzuch.

ankka02

Fanka BB :)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
7
A ja rodziłam w grudniu i po prostu nosiłam kurtkę narciarską. Akurat miałam taką dość szeroką i pasowała idealnie. W pierwszej ciąży rodziłam w kwietniu, ale to miałam tak mały brzuszek, że chodziłam normalnie w dość wąskim płaszczu i się mieściło

chances

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs