reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ziola lecznicze

Dołączył(a)
26 Marzec 2009
Postów
12
witam wszystkich,
natknelam sie ostatnio (zreszta nie pierwszy raz) na artykul na temat ziol leczniczych, a dokladnie o tym ze od kwietnia przyszlego roku beda one niedostepne/ nielegalne w Uni Europejskiej.
Wiem ze wiele mam stosuje roznego rodzaju ziolka na rozne dolegliwosci dla siebie czy dzieci.
Zastanawialam sie ile osob w ogole wie ze takie rozporzadzenie niedlugo wejdzie w zycie i co sadzicie na ten temat

dla ciekawych lub tych ktorym nie jest to obojetne podaje link do tematu:
Zioła lecznicze niedostępne w UE
 
reklama
Mi nie jest to obojętne. Scenariusz muszę powiedzieć nieciekawy, ale warto dokładnie przyjżeć się jakie rozporządzenia wejdą w życie, chodzi mi o nazwę "zioła lecznicze" i co na naszym rynku nimi jest. Bo może i oby było tak że jednak nie wszystko zostanie wycofane. Jeśli jednak scenariusz taki jak przedstawiono w artykule ma się sprawdzić, to trzeba bedzie zrobić pokaźne zapasy, chociaż długie przetrzymywanie ziółek nie jest wskazane lub chodować co sie da w doniczkach na parapecie. Pozdrawiam i dzięki za poruszenie ważnego tematu.
 
Do góry