reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Tego nie możesz przegapić!

Marzysz o własnej marce, o otworzeniu firmy? Wpadaj 8.03 o godz.10:30. Daria opowie, jak zacząć myśleć o produkcie? Jak stworzyła markę Clochee i jak udaje jej sie łączyć macierzyństwo z prowadzeniem firmy. Będzie czas na wasze pytania! Zapraszam serdecznie.

Jeśli masz sposoby na kolki i ból brzuszka maluszka, nie przegap konkursu Vivomixx. Wygraj zakupy!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Zioła ojca sroki nr 3 /brak owulacji/ śluz płodny

Marianna728

Zaciekawiona BB
Witajcie, wczoraj byłam u lekarza to był 10dc i pytam go czy widzi jakiś pęcherzyk, on tak szybko to badanie zrobił i mówi nie dla mnie nic tu się nie dzieje. Stąd teraz moje pytanie. Czy przy stwierdzonych brakach owulacji, przy piciu ziół występuje śluz płodny, a owulacji może nie być ? Dodam, że mam taki od 7 dnia cyklu. Czy to możliwie? Dlaczego tak się dzieje, że Ci miesiąc odczuwam ból jajników po okresie, śluz płodny a owulacji nie mam? Jak to możliwe? Mąż ma badania super, tylko ja niestety w ciążę nie zachodzę. Od 16dc do 25 przyjmuje duphaston i jak w zegarku okres przychodzi kolo 30dc. Ten cykl jest z ziołami i widzę zbyt wcześniej ten śluz.

reklama

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Tak, może tak być :) Ja też myślałam, że mam owulacje bo cykle jak w zegarku ale na monitoringu wyszło, że niestety bezowulacyjne.

Nie powiedział czy chociaż widać pęcherzyk? Może chodziło mu bardziej że na ten moment nic nie widać? Możesz sprawdzić za np. 4 dni u innego lekarza? Może dopiero wyłoni się dominujący pęcherzyk?? Skoro masz 30 dniowe cykle to pewnie owulacja coś ok. 16 dc.

Marianna728

Zaciekawiona BB
Tak, może tak być :) Ja też myślałam, że mam owulacje bo cykle jak w zegarku ale na monitoringu wyszło, że niestety bezowulacyjne.

Nie powiedział czy chociaż widać pęcherzyk? Może chodziło mu bardziej że na ten moment nic nie widać? Możesz sprawdzić za np. 4 dni u innego lekarza? Może dopiero wyłoni się dominujący pęcherzyk?? Skoro masz 30 dniowe cykle to pewnie owulacja coś ok. 16 dc.
może masz rację, sprawdzę to jeszcze :) a jeżeli mniej więcej owulacja w 16 dc to duphaston zacząć barć od 20dc czy trochę wcześniej już moge?

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
S Zioła ojca Sroki nr 3 skutki uboczne Potrzebuję porady 6
Daraa_94 Zioła ojca Sroki Staramy się 12
Gusia 2106 Zioła ojca Grzegorza Sroki nr 3 . Komu pomogły? Potrzebuję porady 2
Z Leczenie niepłodności w 2021r. Staramy się 23
G Zioła oczyszczają nie tylko organizm ale i świadomość..! Potrzebuję porady 6
K zioła/przyprawy Żywienie dzieci - porady 3
monix78 Zioła i inne przyprawy. Jedzeniowe ABC 9
A Widzenie ojca z dzieckiem a zaświadczenie o chorobie córki . Potrzebuję porady 20
A Informowanie ojca Potrzebuję porady 3
L Czy można zrzec się własnego ojca? Rodzinne porady 7
G prawo do urlopu okolicznościowego ojca biologicznego. Porady prawnika 7
S Ubezpieczenie dziecka a nazwisko ojca Potrzebuję porady 6
K "Uprowadzenie Córki" względem ojca Forum dla Taty 1
N Wakacje opieka ojca z synem Porady prawnika 4
Zaklopotana Kontakty ojca z dzieckiem Porady prawnika 4
Z jakie obowiązki ma kobieta w ciąży wobec ojca dziecka? Potrzebuję porady 11
T matka wyprowadziła sie wraz z dzieckiem do innego miejsca bez zgody ojca Porady prawnika 25
ruda@91 Wyjazd za granicę z dzieckiem bez zgody ojca Porady prawnika 6
O Problem z ojcem dziecka - Czy on musi się wyszaleć? Potrzebuję porady 32
panifotografka SESJA ZDJĘCIOWA DLA CHUSTONOSZĄCYCH MAM Ogłoszenia - Wrocław 0
S Widzenia ojca Porady prawnika 1
C Czy ojca dziecka trzeba podac przy narodzinach? Potrzebuję porady 5
A nieprzestrzeganie postanowien sądu przez ojca Porady prawnika 0
A nieprzestrzeganie postanowien sądu przez ojca Porady prawnika 1
Anita1990 Widzenia ojca z dzieckiem Porady prawnika 9
emilka87 Widzenia ojca z dzieckiem Porady prawnika 3
P Czy namawiać ojca do kontaktów z dzieckiem? Archiwum Samodzielnych rodziców 22
W Uprawnienia ojca dziecka Porady prawnika 1
katrina115 alimenty na dziecko w trakcie jego pobytu u ojca Porady prawnika 5
C Alimenty od ojca z Rumunii. Adres zamieszkania. Porady prawnika 0
She1978 Wyprowadzka matki z dzieckiem a sprawa ojca Porady prawnika 15
E niewywiazywanie sie ojca z wyroku odnosnie spotkan z synem Porady prawnika 2
M Dwa tygodnie wolnego dla ojca z tutułu urodzenia się dziecka Porady prawnika 6
A alimenty od ojca pochodzacego z Egiptu ale mieszkającego i pracującego w niemczech Porady prawnika 2
M Zabranie dziecka przez ojca Porady prawnika 2
Slyver kontakty ojca dziecka Porady prawnika 2
A Matka utrudnia kontakt ojca z dzieckiem. Porady prawnika 7
Slyver Zrzeczenie się praw do dziecka przez jego ojca Porady prawnika 1
E Prawa matki i ojca - widzenia dziecka z ojcem po rozwodzie Porady prawnika 1
margola24 zrzeczenie się praw rodzicielskich przez ojca/ odebranie ich. proszę o pomoc Porady prawnika 12
aga_karmel Opieka ojca nad chorym dzieckiem Porady prawnika 2
3 alimenty od ojca dziecka Porady prawnika 2
R zgoda ojca do zapisania dziecka do przedszkola? Porady prawnika 3
K rejestracja bez ojca Porady prawnika 1
Trzewik Ograniczanie kontaktów z dzieckiem matce przez dziadków i ojca dziecka Porady prawnika 1
edytka204 Śmierć ojca dziecka. Porady prawnika 1
K Pozbawienie praw ojca Porady prawnika 1
Trzewik Rejestracja dziecka bez zgody ojca, sądowne ustalanie nazwiska dziecka, jak to jest? Porady prawnika 5
vive Spotkania ojca z dzieckiem-prawo czy obowiązek? Porady prawnika 2
J Prawa ojca gdy nie płaci alimentów. Porady prawnika 1