reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zioła ojca sroki nr 3 /brak owulacji/ śluz płodny

Marianna728

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2020
Postów
102
Witajcie, wczoraj byłam u lekarza to był 10dc i pytam go czy widzi jakiś pęcherzyk, on tak szybko to badanie zrobił i mówi nie dla mnie nic tu się nie dzieje. Stąd teraz moje pytanie. Czy przy stwierdzonych brakach owulacji, przy piciu ziół występuje śluz płodny, a owulacji może nie być ? Dodam, że mam taki od 7 dnia cyklu. Czy to możliwie? Dlaczego tak się dzieje, że Ci miesiąc odczuwam ból jajników po okresie, śluz płodny a owulacji nie mam? Jak to możliwe? Mąż ma badania super, tylko ja niestety w ciążę nie zachodzę. Od 16dc do 25 przyjmuje duphaston i jak w zegarku okres przychodzi kolo 30dc. Ten cykl jest z ziołami i widzę zbyt wcześniej ten śluz.
 
reklama
Tak, może tak być :) Ja też myślałam, że mam owulacje bo cykle jak w zegarku ale na monitoringu wyszło, że niestety bezowulacyjne.

Nie powiedział czy chociaż widać pęcherzyk? Może chodziło mu bardziej że na ten moment nic nie widać? Możesz sprawdzić za np. 4 dni u innego lekarza? Może dopiero wyłoni się dominujący pęcherzyk?? Skoro masz 30 dniowe cykle to pewnie owulacja coś ok. 16 dc.
 
Tak, może tak być :) Ja też myślałam, że mam owulacje bo cykle jak w zegarku ale na monitoringu wyszło, że niestety bezowulacyjne.

Nie powiedział czy chociaż widać pęcherzyk? Może chodziło mu bardziej że na ten moment nic nie widać? Możesz sprawdzić za np. 4 dni u innego lekarza? Może dopiero wyłoni się dominujący pęcherzyk?? Skoro masz 30 dniowe cykle to pewnie owulacja coś ok. 16 dc.
może masz rację, sprawdzę to jeszcze :) a jeżeli mniej więcej owulacja w 16 dc to duphaston zacząć barć od 20dc czy trochę wcześniej już moge?
 
Hej dziewczyny mieliscie kiedys tak ze po wypiciu ziół ojca sroki nr 3 miałyscie takie dziwne dziwne bulgotanie w brzuchu? To normalne ? Nie wiem czy przestac pic czy nie co robix juz mi brak sil . Prosze o odpowiedz
 
Głupie pytanie mam 🙈 po dosyć długich staraniach stwierdziłam ze postawie na te ziółka ... i ogólnie mój cykl przesuwał się o 5 dni szybciej już jakieś 5 razy ... i nagle pierwszy miesiąc picia ziół , a tu proszę cykl się unormował ... dziś dzień prawidłowej miesiączki , zrobiłam test z czystej ciekawości i okazało się ze są dwie kreski ... wiadomo ze jeszcze spokojnie poczekam na rozwój sytuacji , bo zbyt wiele było takich kiedy się rozczarowałam .. ale tu pytanie do dziewczyn które Piły ziółka , czy jak wyszedł wam pozytywny test , to przestawałyście pic ziółka czy piłyście nadal ? ..
 
Głupie pytanie mam [emoji85] po dosyć długich staraniach stwierdziłam ze postawie na te ziółka ... i ogólnie mój cykl przesuwał się o 5 dni szybciej już jakieś 5 razy ... i nagle pierwszy miesiąc picia ziół , a tu proszę cykl się unormował ... dziś dzień prawidłowej miesiączki , zrobiłam test z czystej ciekawości i okazało się ze są dwie kreski ... wiadomo ze jeszcze spokojnie poczekam na rozwój sytuacji , bo zbyt wiele było takich kiedy się rozczarowałam .. ale tu pytanie do dziewczyn które Piły ziółka , czy jak wyszedł wam pozytywny test , to przestawałyście pic ziółka czy piłyście nadal ? ..
Cześć a ja mam do ciebie pytanie bo też piję te zioła pierwszy cykl ale biorę letrox i pregna start. Czy ty oprócz ziółek coś brałaś czy nie?
 
Nic nie brałam , dokupiłam jeszcze Żel conceive plus :) jedyne co to dodatkowo zaczęliśmy piłować diety zeby było w niej dużo zielonego :) i jeszcze zapomniałam o dużej ilości witaminy D3 w płynie z puromedica , bo miałam z nią duży problem
 
Dziewczyny, a ja polecam zioła. Piłam 3 cykle. Odstawiłam, cykle były regularne, ale w dalszym ciągu bezowulacyjne. Dostałam lamette - jeden cykl wystarczył. W marcu miałam ostatni okres :) trzymam kciuki za Was! Jeszcze trzy miesiące :D
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za informację i dodanie mi otuchy bo ja już ponad 2 lata starań i nie wiem już co mam robić, jak te zioła nie pomogą to będę zbierać kasę na klinikę [emoji17]
 
Do góry