reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ziu ta - moje gratulacje !

B

Barbara

Gość
Dopiero dziś przeglądając forum natknęłam się na zdjęcia cudownych BLIŹNIAKÓW ! Ziuta, moje gratulacje ! Z całego serca życzę Ci, aby te Dzieciaczki chowały Ci się zdrowo i były wielką radością Twojego życia. Pozdrawiam, Barbara :)
 
reklama
Dzięki Basiu, teraz ja będę trzymac kciuki, zeby wszystko ułozyło się po Twojej myśli.
Pozdrowionka
 
i ja gratulujęi :laugh:
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA CHŁOPCÓW I ICH RODZICÓW
przesliczne maluszki ;)
czekam z niecierpliwością na zdjęcia ;D
 
ja równiez przyłaczam sie do gratulacji i życze:
Dużo zdrowia i uśmiechów pisków, wrzasków i zabawy moc, sporo radości z (podwójnego)tupotu malutkich nóżek,łez szczęścia z pierwszego usmiechu, ząbka, słowa i kroku, porozrzucanych wszędzie klocków przytulenia malutkich główek i uścisków małych rączekGratulujemy ślicznych chłopaków
 
oj bardzo bardzo dziekujemy za zyczenia ;D
wklajem foty :)

Oto Filip

filipcze347263staruszko4ao.jpg


Kacper

kacper21852yi.jpg


jeszcze raz Kacper
kacper21988jw.jpg


hpim04061jd.jpg


hpim04218xk.jpg

kacperifilip7ua.jpg


i z mamusią :)

im0021888jz.jpg


im0021967dm.jpg
 
Ziuta!

chłopcy są śliczni....takie słodkie maleństwa. :)

Powiedz, a nie masz problemów z ich rozpoznawaniem, hihi. Bo dla mnie na zdjęciach wyglądają identycznie. Cudeńka.
Niech się zdrowo chowają.
 
Patrząc na te zdjęcia wydaje mi się że jeden chłopczyk jest troszkę większy od drugiego,więc chyba nie ma probemu z rozróżnianiem ;)
 
reklama
Do góry