reklama

Złamana górna czwórka mleczak

Temat na forum 'Archiwum starego forum stomatologicznego' rozpoczęty przez annika1801, 28 Kwiecień 2010.

1. annika1801

annika1801 zainteresowana

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mojej córce(5,5lat)złamał się bądz wykruszył ząbek mleczny.Nie zauważyłam tego wcześniej;(
    Został korzeń,który po kilku dniach pokrył się dziąsłem i go nie widać.Córka nie odczuwa żadnych dolegliwości tej strony,nie jest opuchnięte ani zaczerwienione ale boję się,że przy wyżynaniu się stałych zębów może być problem z tą niewidoczną resztą.

2. Domanska86

Domanska86 Kasia - Domisiowa Mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja mam pododbny problem... mojemu Miloszowi ukruszyl kawalek jedynki... Troche boje sie w da pruchnica bądz bedzie dalej ukruszal.

3. reklama
  4. Maciej Kaczmarski

Maciej Kaczmarski

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mozliwości są dwie. Albo czekac i nic nie robić i liczyć że nie nastąpi żadne powikłanie w postaci infekcji tj. np. przetoki, ropnia, itd. , albo taki korzeń usunąć. Ta druga opcja jednak wiąze się z dość dużym stresem dla 5-cio letniego dziecka.

5. GabrielGarcia

GabrielGarcia Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam!

Ja mam podobny problem u mojej prawie 2 letniej corki! Tzn widze ze ukruszyl jej sie kawaleczek jedynki, ale dosłownie kawaleczek. No i sie zastanawiam czy bardzo sie tym martwic?
    Czy ktorez z Waszych dzieci tak miało? Czy trzeba cos z tym robic?

6. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u mojej coreczki ukruszyła sie równiez część jedynki
    córeczka ma 1,5 roku widac ze ja "haczy " poniewaz jezdzic tam co chwilke paluszkiem
    czy tak to zostawic czy isc z nia do lekarza
    tylko do jakiego ??
    czy jest dentysta dzieciecy ???
    i czy tak małe dziecko przyjmie boje sie aby nie sdała sie pruchnica

Poleć forum