reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Złe samopoczucie po Prenatalu.

Misslena

Najszczęśliwsz mama;*
Dołączył(a)
24 Listopad 2009
Postów
596
Miasto
Chocianów
Witam moje drogie forumowiczki, otóż od ponad dwóch tygodni biorę sobie Prenatal Classic, i od jakiś 4 dni gdy tylko go wezmę to jest mi strasznie niedobrze, a o bólu brzucha już nie wspomnę.
Lekarza mam dopiero 11 stycznia, i do tego czasu nie wiem co robić, dzisiaj wzięłam sam folik jedynie.
Czy to jest wina akurat Prenatalu? Czy inne tabletki też mogą wywołać mdłości? Doda że na początku czułam się po nim idealnie, dopiero teraz coś się stało:(
 
reklama
Witaj! Miałam dokładnie to samo, też po prenatalu, ciągle było mi niedobrze, lekarka przepisała mi inne witaminy, po nich to samo, ja z własnego doświadczenia wiem, że lepiej jest przestać brać tabletki które nam szkodzą i poczekać do wizyty u ginekologa ;)
A może u Cibie to nie prenatal? Próowałaś go nie brać? Jak wtedy się czułaś?
 
Przestałam go brać dwa dni temu i żadnych mdłości, nic! Normalnie jak ręką odjął, biorę jedynie folik.
Na wizycie będę rozmawiać z lekarzem i zobaczymy co mi powie, mam nadzieje że to tylko reakcja na prenatal i nie będę problemu z innymi witaminami:(
 
Też tak miałam po Prenatalu. Brałam go rano i od razu mogłam biec do łazienki. Jak kiedyś zapomniałam to zauważyłam, że czuję się trochę lepiej. Choć i tak miałam mdłości i wymioty przez pierwszy trymestr.:no: Ale po Prenatalu faktycznie czułam się gorzej. Zaczęłam go brać na noc, a nie rano i było lepiej.
 
Ja też brałam Prenatal classic, tylko mnie lekarz uprzedził, ze należy go używać (tak jak i inne witaminy dla kobiet w ciąży) od drugiego trymestru ciąży, ponieważ witaminy z grupy B mogą powodować lub nasilać mdłości. Dlatego w pierwszym trymastrze zalecił mi tylko kwas foliowy.
 
reklama
Coś w tym rzeczywiście musi być, bo mi też po prenatalu było niedobrze:baffled::sorry2:, i to przez cały dzień:szok::baffled::dry:. Brałam go tylko przy córce, i tez dopiero w połowie 2 trymestru, i było OK, a jak byłam w ciąży z synem to nic nie brałam, tylko przed ciążą i w 1 trymestrze folik i syn zdrowy, wszystko w porządku:-).
 
Do góry