reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Złe wyniki krwi i moczu! 20 tydzień ciąży

reklama
Hej, u mnie dobowe badane trzykrotnie wychodziło 2,32; 2,44; 3,0 i w szpitalu stwierdzili, ze jest stabilne i nie bedą dawać leków poki co (9 tc). a co do ciśnienia też mam różne jak mierze w domu 140 / 98 , ale zakładali holter i stwierdzili ,ze jest wporządku po 24h pomiarze. musze jednak w domu mierzyć cały czas. Nic mi nie dali z leków.
Hej. Jak u Ciebie ciśnienie i białko? Coś się polepszyło? Dawaj znać...
 
Hej. Jak u Ciebie ciśnienie i białko? Coś się polepszyło? Dawaj znać...
Dziś mi przyjdzie nowy ciśnieniomierz, stary okazał się pokazywać więcej errorow niż to warte. Ale nefrolog dał mi dopegyt i acard już chyba o tym pisałam. Białko jest stabilne. Nie rośnie. A jeszcze się poprawie , bo z usg wyszło w tym tyg że to 12 tc 😁 A jak u Ciebie? Cały czas w szpitalu?
 
Do góry