reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Złe wyniki moczu. Nieleczona infekcja plus zanik objawów ciąży

Spokojniej do tego podejdź, bo "dość liczne" to nie "liczne", a "3-5 leukocytów" to jeszcze nie leukocytoza. Przypomnij sobie, czy łapałaś mocz do pojemnika sterylnego (takiego droższego "na posiew", a nie tańszego "na ogólne") i czy podmyłaś się przed pobraniem. Z posiewem moczu jest ten problem, że trzeba hodować kilka dni - w 1 dzień i tak byś go nie miała, więc spokojnie czekaj na jutrzejszą wizytę i zastanów się, czy możesz lekarzowi powiedzieć, że mocz do badań na pewno nie był zanieczyszczony.
Robiłam badanie ogólne moczu więc kupiłam w aptece pojemniczek w tym celu. Oczywiście przed pobraniem podmyłam się, a mocz był ze środkowego strumienia. Zobaczymy co jutro powie ginekolog. Czy dalej zaleci urosept czy może coś "mocniejszego".
 
reklama
Dziękuję Kochana. To nam się złożyło z tą infekcją... ja jutro 18w4d. A nie zauważyłaś u siebie zaniku objawów albo coś? Ja to mam same czarne myśli :( Wyniki mam gorsze od Twoich :( Jezu- bycie w ciazy to koszmar dla umyslu
Zaników nie zauważyłam. W dalszym ciągu towarzyszy mi ból pachwin. Będzie dobrze. Ja nie odczuwam codziennie tak samo objawów. Są dni kiedy czuję się dobrze i zdarzają się dni kiedy mam problem żeby z jednego boku przewrócić się na drugi. Daj znać jak będzie coś wiadomo w Twojej sprawie :)
 
Mój ginekolog posiłkował się antybiotykiem jak miałam leukocyty minimum 15-20 utrzymujące się 1,5 tyg. 3-5 to na prawdę nie wiele.
 
@Wyfragmentowana Hej, ja już po wizycie. Ginekolog przepisał mi tabletki dopochwowe Nystatyna VP i roztwór Monural do wypicia z wodą (jednorazowy) i standardowo Urosept :) Przed kolejną wizytą standardowo badanie ogólne moczu. Także nie martw się będzie dobrze :)
 
Dziękuję :) Mnie jest troszkę lepiej na duchu. Nadal się stresuje- szczególnie tymi zmniejszonymi piersiami, ale w poniedziałek idę na USG i się okaże :) Buziaki :* Dam znać :)
 
reklama
Do góry