reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Złe wyniki testu Pappa, amniopunkcja, ciąża po 35r.

reklama
To jeszcze z 5 tyg do połowkowego.
A wynik z amino kiedy?
Kurcze ja jednak myślę ze to pappa tylko niepotrzebnie Cię stresuje.
 
Przeczucie mi mówi że wszystko jest ok, ale widok twarzy lekarzy, którzy kiwali głową na widok tych badań...przeraził mnie. Jeden wspomniał że przy takiej wadzie możemy przemyśleć aborcję...hmmm Usłyszeć coś takiego to był dla mnie szok. A przy pierwszym USG byłam taka szczęśliwa. Badania pappa odebrały mi to :-(
 
Nie znam się na wynikach pappy kochana bo nie robiłam.

Ale kolezanka mi mówiła ze naczytala się na necie opini ze durne statystyki i ze niepotrzebny stres.
 
Myślę że testy pappa (opłacane z NFD) powinny być zamienione na harmony, są dużo bardziej dokładne. Może kiedyś to zmienią i dziewczyny takie jak ja nie będą musiały przechodzić przez taki stres.
 
Dziękuję Ola za rozmowę, miłego wieczoru... oj albo już nocy :-) Wyniki za 3 tyg. dam znać :-) a teraz uciekam pa pa
 
Napisze Ci z wydruku
Aczkolwiek usg wygląda jak genetyczne z tym ze jak lekarz przelaczy Ci na 4d to zobaczysz juz ładnego dzidziusia:)
Ja w 16 jak widziałam to dziwny byl jeszcze robił się podobny do człowiekw a jak w 20 to różnica kolosalna juz nawet widać do kogo bardziej podobny taki bobasek się zrobił ladny:)




Waga
Ruchy oddechowe.
Kształt główki, przegroda przezroczysta jama przegrody przezroczystej sierp mózgu ,wzgórze, mozdzek, zbiornik wielki oraz komory boczne w normie.
Profil twarzy , oczodoly w normie.
Górna warga oraz usta prawidłowe.
Szyja bez widocznych mas patologicznych .
Serce wielkość polozone w normie.
Obraz 4 jam serca obraz 3 naczyń srodpiersia oraz wypływ lewej komory i prawej komory serca prawidlowy.
ASP miarowa o częstości uderzeń 144/min.
Jama brzuszna wraz z przyczepem pepowiny w normie.
Zoladek nerki pęcherz moczowy w normie.
Kręgosłup patologii mię uwidoczniono w normie.
Widoczne dwie kończyny dolnej i dwie górne.
Łożysko na ścianie tylnej
Pepowiny trojnaczyniowa
Ilość wod plodowych w normie.
Prawidłowe pełne badanie
I zalecił mi u kardiolog usg serca płodu z serduszkiem oczywiście wszystko ok ale on mówił ze swoim dzieciom robił:)
Ale to między 24 a 28 tyg
 
W badaniu jest bardzo dużo informacji, potwierdzających że wszystko jest wpaniale. Gratuluję Ola i cieszę się razem z Tobą! :-) W moim pierwszym USG było wszystko też ok, toi liczę że połówkowe też będzie OK + oczekiwany wynik amnio który będzie napewno dobry (tak mówi mi przeczucie) i będę śpiewać ze szczęścia cały dzień/tydz/mies :-D
 
reklama
Do góry