reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek Be Baby Kraków

Dołączył(a)
16 Marzec 2019
Postów
1
Miasto
Kraków
Krakowskie mamy! Czy ktoś może cos powiedziec o zlobku Be Baby na Ludwinowskiej? (drugi jest na Brogi 36)
Slyszalam ze kieruja sie filozofia NVC co jest super i maja pakiety godzinowe. Synek znajomej tam chodzi i sa zachwyceni! Podobno kompetentny i przemily zespół. Ktos, cos? :)
 
reklama
Krakowskie mamy! Czy ktoś może cos powiedziec o zlobku Be Baby na Ludwinowskiej? (drugi jest na Brogi 36)
Slyszalam ze kieruja sie filozofia NVC co jest super i maja pakiety godzinowe. Synek znajomej tam chodzi i sa zachwyceni! Podobno kompetentny i przemily zespół. Ktos, cos? :)
Ja słyszałam,że opiekunki nie grzeją tam długo miejsca, jest ogromna rotacja pracownic, co według mnie nie jest dobre dla małych dzieci. Potwierdzają to opinie znalezione na internecie, zobacz:

Stef Grz
17 opinii
4 dni temu
Nie mogę polecić - panie codziennie inne, stażystki, nie ogarniają, ale przede wszystkim fakt, że się tak często zmieniają, spowodował, że adaptacja była piekłem.
Wydaje się, że mają fajne podejście, ale dziecko nie wraca zaopiekowane - skóra pod pieluchą podrażniona, dziecko apatyczne (widać, że dużo wylewa tam łez).
Wiem, że żłobek to nie prywatna opieka, ale spodziewałam się o wiele więcej.

Podoba mi się
klimsa anna
klimsa anna
1 opinia
36 minut temu-
Rotacja opiekunek jest przerażająca, dzieci się przyzwyczajają. Brak stałości, powoduje u maluszków traume. Nie wiem z czego to wynika, ale absolutnie nie polecam!

Podoba mi się
Agnieszka G
Agnieszka G
Lokalny przewodnik · 89 opinii · 2 zdjęcia
2 tygodnie temu
 
Ja polecam małego łobuza na Cystersow swietny złobek! ciocie do rany przyloz, maluch uwielbia tam zostawać, inna sprawa ze taki ma charakter ale mimo wszystko:) Teraz maja jakies promocje czesnego podobno!
 
Hej, nie wiem w sumie ale na Cystersow otworzył się nowiuteki, zlobek Maly Lobuz. Wszystko nowiutkie, pachnace, mile panie, zapisalismy sie bo jakis program unijny ze 4 miesiace czesne kosztuje troche nieco 500zl. Wiazemy z tym miejscem wielkie nadzieje :)
 
Na Cystersow w Małym Lobuzie jest bardzo fajnie, kameralnie (póki co) , miejsce jest nowe wiec czyściutko , jedzenie dobre. Córka nie narzeka i czuje się bezpiecznie!
 
Do góry