reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek i przedszkole w jednym miejscu - w sumie dobry pomysł

Dołączył(a)
18 Maj 2014
Postów
4
niedawno zostałam mama trzeciego szkraba. No ale życie życiem i do pracy musiałam iść. Zaczęło się więc szukanie żłobka. Najlepiej blisko przedszkoli pozostałej dwójki pociech. Państwowych jest jak na lekarstwo a miejsce w nich to powinnam chyba rezerwować na dwa lata przed porodem. No ale Wszyscy mówili mi, że prywatne nie są takie straszne i w cale nie tak drogie jak się wydaje. Moje dzieciaki chodzą na wiertniczą do centrum Małego człowieka, Wiec poszukałam w okolicy. wiem, że oni mają oddział żłobkowy, no ale jakoś mi się wydawało, że żłobek wolałabym oddzielnie, jakoś tak ...../ Na ale się okazało, że żłobek to w warszawie to chyba tylko dla milionerów. ceny z kosmosu. Za żłobek zechciano ode mnie tyle co za dwójkę dzieci w prywatnym przedszkolu. No wiec z dużą dozą niepewności zapisałam dziecko do oddziału Żłobkowego na wiertniczą do Zielony Domek - Centrum Małego Człowieka. Dziś już jestem pewna, że zrobiłam dobrze. Okazało się ,że żłobek wcale nie był taki drogi u nich. No i w sumie połączenie oddziału żłobkowego i przedszkola to świetny pomysł , dzieci mam w jednym miejscu, Wszystkie szczęśliwe i chyba tylko o to chodzi. Szkoda, że tak mało jest takich miejsc. A wy znacie takie miejsca na ursynowie lub wilanowie?
 
reklama
Najlepiej będzie jeżeli na ten temat wypowiedzą się Użytkowniczki z miasta Warszawa lub konkretniej Wilanowa czy Ursynowa,akurat nie moje rejony wiec ciężko mi cokolwiek doradzić. Wiem natomiast że takie połączenie przedszkola i żłobka to bardzo dobry pomysł:)
 
Do góry