reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek- nieprawidłowa opieka

kasikd

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Luty 2012
Postów
448
Miasto
Katowice
Witam, moje dzieci uczęszczają do prywatnego żłobka od września 2014 roku. W tym okresie 2 krotnie zdarzyło się, że syn wrócił do domu pogryziony( dokładnie pogryziony w kilku miejscach a nie ugryziony co jeszcze jednokrotnie byłam w stanie zrozumieć). Jest to dla mnie sygnał, że opieka w tym żłobku nie jest właściwa. Pierwszy incydent był przed nami zatajony dopiero w domu okazało się że syn ma naprawdę poważne rany na ciele, pojechałam z nim do lekarza i do żłobka żeby pokazać to opiekunką. Panie były zdziwione ale zaczęły coś przebąkiwać ze faktycznie jedno z dzieci gryzie, przeprosiły. Nie jestem osobą konfliktową, wiem że dzieci są różne, postanowiłam dać szanse zwłaszcza ze dzieci chętnie tam chodzą. Wczoraj odbieram synka i Pani opiekunka informuje mnie że zdarzyło sie cytuję: "nieszczeście". Dla mnie jest to niedopuszczalne aby w takim miejscu dochodziło do podobnych incydentów. Dzieci juz tam nie wyślę bo przestałam im ufać. Żłobek jest prywatny, czy gdzieś mogę złożyc oficjalną skargę. Chce się domagać zwrotu kosztów, wpisowego itp poniewaz uważam ze usługa opieki nad moimi dziećmi została źle wykonana.
 
reklama
Witam, nadal nie uzyskałam odpowiedzi na pytanie. Gdzie należy złożyć skargę na żłobek prywatny i czy w/w sytuacja może mnie uprawniać do nieiszczenia opłaty za opiekę, która wg mnie była źle wykonana.
 
Do góry