reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Żłobek niepubliczny Kraków

BasiaJulia

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Czy ktoś może polecić dobry, niepubliczny żłobek w Krakowie (najchętniej Łagiewniki, Borek Fałęcki, Ruczaj, generalnie południe Krakowa), gdzie opłaty nie przekraczają ok. 600 zł?

reklama

BasiaJulia

Miasto
Kraków
Córka jest zapisana do samorządowego, ale nie wiem, czy dostanie miejsce do czasu, aż wrócę do pracy, a na opiekunkę nas nie stać :(
Gdyby jednak ktoś miał jakiś namiar na tańszy żłobek będę wdzięczna :)

quchasia

Miasto
krk
BasiaJulia a jakie okolice? ma Woli Duchackiej jest dość tani Aniołek: wychodzi z wyżywieniem ok 700. Ja te z liczę na publiczny, ale się pewnie nie dostanie.. koleżanka się zaoferowała, która siedzi na wychowawczym, ze pomoże, bo też na opiekunkę nie mamy.

BasiaJulia

Miasto
Kraków
BasiaJulia a jakie okolice? ma Woli Duchackiej jest dość tani Aniołek: wychodzi z wyżywieniem ok 700. Ja te z liczę na publiczny, ale się pewnie nie dostanie.. koleżanka się zaoferowała, która siedzi na wychowawczym, ze pomoże, bo też na opiekunkę nie mamy.
Dzięki, zobaczę :) nas najbardziej interesowałyby okolice - Łagiewniki, Borek Fałęcki, Ruczaj. Ale jeżeli by się nie dostała to trzeba kombinować ;) A Ty z jakich okolic?

BasiaJulia

Miasto
Kraków
nie ogarnełam, ze to TY załozyłas temat i dlateg pytałam o okolice;) ja wola własnie;)
Tylko teraz to już czynsz 790 zł :( tak mają na stronie napisane. A wiesz może czy do ubiegania się o dofinansowanie z urzędu miasta trzeba posiadać potwierdzenie zamieszkania w krakowie? I czy np. wystarczy umowa najmu?

quchasia

Miasto
krk
dofinansowanie jest dla wszytskich, niezależnie miejsca zamieszkania. Dofinansowanie otrzymuje żłobek, a nie dziecko. Przewaznie kasę dostają od marca i wtedy czesne jest niższe;) ja miałam tam małą posyłać zanim wyszła opcja ze znajomą :)

Faktycznie w tej cenie ciężko będzie Ci się zmieścić. Ja moją 2-letnią córkę Marysię posłałam do żłobka Link do: Prywatne Przedszkole Językowe i Żłobek | Einsteinek Kraków w Krakowie. Za 10h opieki płacę 660zł, natomiast wiem, że jest możliwość opieki 5h i wtedy czesne zmniejsza się do 450zł/msc. Generalnie muszę powiedzieć, że moja córcia bardzo dobrze czuję się w tym miejscu. Ze względu na ciepłą atmosferę jaka tam panuje, czasami aż trudno ją zabrać do domu.

reklama

BasiaJulia

Miasto
Kraków
Faktycznie w tej cenie ciężko będzie Ci się zmieścić. Ja moją 2-letnią córkę Marysię posłałam do żłobka Link do: Prywatne Przedszkole Językowe i Żłobek | Einsteinek Kraków w Krakowie. Za 10h opieki płacę 660zł, natomiast wiem, że jest możliwość opieki 5h i wtedy czesne zmniejsza się do 450zł/msc. Generalnie muszę powiedzieć, że moja córcia bardzo dobrze czuję się w tym miejscu. Ze względu na ciepłą atmosferę jaka tam panuje, czasami aż trudno ją zabrać do domu.
Dzięki za odpowiedź :) Faktycznie fajnie wygląda to miejsce. Niestety, chyba nie uda mi się zrobić tak, żebym pracowała mniej niż 8 godz., nie mamy tu rodziny, a opiekunka odpada.

Do góry