reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek niepubliczny Kraków

Witam serdecznie,
jestem na etapie zakładania żłobka na Węgrzcach zaraz przy granicy z Krakowem. Placówka będzie prowadzona przez dyrektora z wieloletnim doświadczeniem, kameralna, aby zapewnić każdemu maluszkowi indywidualne podejście. Dzięki temu, że nie znajdujemy się bezpośrednio w Krakowie, możemy pochwalić się czystszym powietrzem, dużym terenem oddalonym od ruchliwej drogi. Planujemy otwarcie już w czerwcu 2017 roku. Strona www aktualnie jest w budowie :) zainteresowanych Rodziców proszę o kontakt mailowy - mpustul@tlen.pl
 
reklama
Ja mogę polecić BeBaby na Podgórzu. Otwierają też drugi oddział na Brogach Mały żłobek, ale mają np. własnego psychologa, wyżywienie w pakiecie. Można nawet wykupić pakiety godzinowe ( Ja miałam bodajże. 50 godzin na 3 miesiące i moja córcia tam chodziła. Nigdy nie miałam z nimi problemu, jeśli Klaudia musiała zostać dłużej bo np. utknęłam w korku W grudniu chyba można zapisać dziecko bez wpisowego , albo z 50% zniżką.
 
pole
Czy ktoś może polecić dobry, niepubliczny żłobek w Krakowie (najchętniej Łagiewniki, Borek Fałęcki, Ruczaj, generalnie południe Krakowa), gdzie opłaty nie przekraczają ok. 600 zł?
Polecam Ci przedszkola i żłobki Fair Play jest ich kilka w Krakowie, z pewnością znajdziesz odpowiednią lokalizację. Teraz otwiera się na Łokietka nowa placówka jest nabór. Polecam
 
Ja polecam na Cystersów Mały Lobuz. Swietny złobek, Marcel kocha tam chodzic! Maja projekt unijny teraz ze pierwsze 4 miesiace placi sie grosze. Polecamy :)
 
Na Kluczborskiej jest super żłobek - Malutkowo. Chodził tam mój straszy synek i byliśmy zadowoleni. W przyszłym roku pójdzie tam moja córeczka.
 
reklama
Do góry