reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Żłobek niepubliczny Kraków

Dołączył(a)
25 Luty 2017
Postów
1
Witam serdecznie,
jestem na etapie zakładania żłobka na Węgrzcach zaraz przy granicy z Krakowem. Placówka będzie prowadzona przez dyrektora z wieloletnim doświadczeniem, kameralna, aby zapewnić każdemu maluszkowi indywidualne podejście. Dzięki temu, że nie znajdujemy się bezpośrednio w Krakowie, możemy pochwalić się czystszym powietrzem, dużym terenem oddalonym od ruchliwej drogi. Planujemy otwarcie już w czerwcu 2017 roku. Strona www aktualnie jest w budowie :) zainteresowanych Rodziców proszę o kontakt mailowy - mpustul@tlen.pl
 
reklama
Dołączył(a)
2 Styczeń 2019
Postów
4
Ja mogę polecić BeBaby na Podgórzu. Otwierają też drugi oddział na Brogach Mały żłobek, ale mają np. własnego psychologa, wyżywienie w pakiecie. Można nawet wykupić pakiety godzinowe ( Ja miałam bodajże. 50 godzin na 3 miesiące i moja córcia tam chodziła. Nigdy nie miałam z nimi problemu, jeśli Klaudia musiała zostać dłużej bo np. utknęłam w korku W grudniu chyba można zapisać dziecko bez wpisowego , albo z 50% zniżką.
 
Dołączył(a)
28 Luty 2019
Postów
4
pole
Czy ktoś może polecić dobry, niepubliczny żłobek w Krakowie (najchętniej Łagiewniki, Borek Fałęcki, Ruczaj, generalnie południe Krakowa), gdzie opłaty nie przekraczają ok. 600 zł?
Polecam Ci przedszkola i żłobki Fair Play jest ich kilka w Krakowie, z pewnością znajdziesz odpowiednią lokalizację. Teraz otwiera się na Łokietka nowa placówka jest nabór. Polecam
 
Dołączył(a)
14 Luty 2020
Postów
7
Ja polecam na Cystersów Mały Lobuz. Swietny złobek, Marcel kocha tam chodzic! Maja projekt unijny teraz ze pierwsze 4 miesiace placi sie grosze. Polecamy :)
 
reklama
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2020
Postów
1
Na Kluczborskiej jest super żłobek - Malutkowo. Chodził tam mój straszy synek i byliśmy zadowoleni. W przyszłym roku pójdzie tam moja córeczka.
 
Do góry