reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Złobek pokoj dziecięcy wroclaw

Dołączył(a)
6 Marzec 2014
Postów
3
Witam,

Czy słyszała może któraś z WAs o żłobku Pokój Dziecięcy na ul. Różanej we Wrocławiu?- ostatnio "wpadła" mi w ręce ich ulotka. Jestem na etapie szukania żłobka dla mojego 10 miesięcznego synka w rejonie Grabiszyńska, Hallera, może coś polecicie?:)

Z góry dziękuje,

Pozdrawiam
Nadia
 
reklama
Witaj moja córeczka tam gania odkąd skończyła roczek :) a wcześniej synek siostry tam chodził!Po prostu kapitalne miejsce dla dzieciaczków i ich rozwoju!Niedawno zmieniła się właścicielka i póki co są jeszcze wolne miejsca, ale radzę się pośpieszyć :) Dziecko aż nie chce wracać do domu!Gorąco polecam!Mają tam także świetne warunki lokalowe, bo jak szukałam żłobka dla małej to te inne żłobki istne ciasnoty tzw. przechowalnie dzieci, a tu płacisz nieco więcej ale kameralne grupy!pozdrowionka

ps. wejdź sobie na ich stronkę i sama zobacz Żłobek "Pokój Dziecięcy" - Żłobek "Pokój Dziecięcy"
 
Dziękuje za szybką odpowiedź:). W takim bądź razie przejdę się tam. Jeśli ktoś coś jeszcze słyszał lub miał dziecko w tym żłobku to byłabym wdzięczna za opinie:). NO i może też w okolicy Grabiszyńskiej/Hallera są jeszcze inne żłobki godne polecenia?,
Pozdrawiam
 
Witam, Byłam w tym żłobku "Pokój Dziecięcy" i w sumie moje odczucia są pozytywne. Pokoje przestrzenne ( sypialnia i sala zabaw), Panie na pierwszy "rzut" oka miłe i sympatyczne. Dzieci, które wtedy tam przebywały były uśmiechnięte i radosne. Myślę,że pójdę tam na niezobowiązujące godziny adaptacyjne:p i zobaczymy..ale myślę,że to właśnie to miejsce którego szukałam. Aczkolwiek mam jeszcze inne dwa żłobki na "oku":p.
 
Do góry