reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek w Warszawie

Witam wszystkich serdecznie może znacie dobre przedszkole w W-wie a najlepiej wola/centrum - chciałam podpytać też o przedszkole na twardej
Mój maluch od września zacznie uczęszczać - tylko jeszcze nie wiem gdzie a to już ostatni dzwonek na podjecie decyzji Pozdrawiam

ja slyszalam ze Akademia Usmiechu jest bardzo dobrym przedszkolem polecja mi te przedszkola znajomi zobacz sama http://www.przedszkola.pl placowki znajduja sie w Centrum i tez na Zoliborzu
 
reklama
Witajcie!
Trafiłam na to forum, gdyż próbuję pomóc mojej siostrze znaleźć przedszkole czy klubik malucha dla 2,5-latka.Nie chodzi o opiekę całodzienną, ale o przyzwyczajenie go do grupy dzieci, a dla mojej siostry o chwilę wytchnienia i możliwość powrotu do pracy. Zorientowałam się, ze klubiki i przedszkola (prywatne, przyjmujące maluchy) w okolicy Żoliborza są drogie i zajęte. W końcu trafiłam na przedszkole niepubliczne Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z filią na Promyka 5 (koło placu Wilsona). Podobno miło, małe grupy do 15 osób, doświadczenie TPD w opiece nad dziećmi. I mały problem: filia nie została w tym roku otwarta z braku chętnych. Czy to możliwe, czy tylko niewystarczająca reklama? Wydawało mi się, że sporo rodziców szuka miejsca w naszej okolicy dla swoich maluszków? Czy macie może jakieś "typy" na przedszkole w okolicy? A może ktoś jest w podobnej sytuacji - może udałoby się zebrać grupkę dzieci, by otworzyć na nowo filię na Promyka?
 
Witam mam pytanie. Mój problem polega na tym,że chciałabym oddać dziecko do żłobka i podjąć prace a słyszałam ze nie mogę oddać dziecka do żłobka bo nie pracuję. Wiec jak mam znależć prace z dzieckiem, jak nawet na rozmowy nie moge pojechać bo nie mam go z kim zostawić. Dziadki sa w tym wieku ze sami pracują i maż tez jest w pracy. POMOCY
 
Witam, ja polecam Mini Akademie Elfik z Pruszkowa. Bardzo podoba mi się jak pracują tam z dziećmi. Tam jest żłobek i przedszkole.
 
Sunshine Academy to żłobek i przedszkole. Mieści się na Żoliborzu, blisko placu Wilsona. Zapraszamy do nas dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Prowadzimy też zapisy do grupy przedszkolnej.

tel. 606 969 321

Najmłodszym zapewniamy:
- bezpieczeństwo,
- ciepłą, domową atmosferę,
- troskliwą i profesjonalna kadrę,
- ciekawe zajęcia dydaktyczne.

Przedszkolakom dodatkowo zapewniamy:
- edukację przedszkolną realizowaną w systemie dwujęzycznym: polskim i angielskim,
- program obejmujący podstawę programową MEN-u i wykorzystujący elementy pedagogiki uznanych metodyków,
- indywidualne podejście, budowanie poczucia własnej wartości i skuteczności, wspomaganie rozwoju społeczno - emocjonalnego,
- zajęcia dodatkowe: plastyczne, muzyczne, sportowe oraz warsztaty teatralne.

Na wszystkich czekają smaczne i zdrowe posiłki, ciekawe zajęcia dydaktyczne dostosowane do wieku, zabawki i pomoce edukacyjne oraz słoneczny ogródek.
 
reklama
Ja zapisalam do Przedszkola Bajkowy Świat na szlenkierów. Przedszkole fajne obsługa również poza jedna pania. :)
Generalnie Przedszkole spełnia wymogi malych dzieciaczkow ale jeden minus otwarte do 17:00 !
(Mysla ze rodzice pracuja 8-16 pn-pt.) jakis error :) przepisuje dzieciaczka wlasnie do takiego przedszkola ktore jest czynne do 17;30 dodam ze zlobki sa otwarte do 18:00 -ej na Woli
 
Do góry