reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek w Warszawie

Witam, skoro już tutaj ktoś zaprasza, to pozwolę sobie również na to.
Obecnie jestem mamą półrocznego malucha. Zawodowo - opiekunka, wychowawczyni w przedszkolu, a przed tym w klubiku malucha. Z wykształcenia - pedagog. Od kilku lat pasją moją jest rozwój małego dziecka. Od dwóch lat noszę się z zamiarem otworzenia żłobka, a tu po drodze "trafił się" mój kochany synek:) Teraz od września zakładam domowy mini żłobek w mieszkaniu na Woli. Jest to początek mojego marzenia o super żłobku, gdzie będzie fajnie i dzieciaczkom i rodzicom i pracownikom - a różnie to bywa. Zapraszam zainteresowanych Rodziców, szukających dobrych rąk do opieki nad swoimi Skarbami. Kontakt na mail: zlobekdlaciebie@gmail.com lub tel. 503547294
 
reklama
Ja również polecam Wilczą :) moja córeczka na początku bardzo płakała przed każdym wyjściem do przedszkola, teraz jest szczęśliwa każdego ranka, gdy ją tam odprowadzam.
 
Witam :tak:

Zapraszam do super klubiku maluszka w Piastowie.
Happy to klub dziecięcy dla dzieci od 1 do 3 lat.
Tutaj najważniejsze są dzieci i ich potrzeby.
Każdy rodzic może być spokojny oddając swoją pociechę pod naszą opiekę.
www.happy-piastow.pl

Pozdrawiam :-)
 
Ostatnia edycja:
Moja córka również płakała za pierwszym razem, ale ja też tak miałem i pewnie każde z nas tutaj :) Dobry złobek to taki, gdzie po tyg dziecko już nie płacze.
 
Moja córka również płakała za pierwszym razem, ale ja też tak miałem i pewnie każde z nas tutaj :) Dobry złobek to taki, gdzie po tyg dziecko już nie płacze.


zgadzam się!

Moja koleżanka zadowolona jest z Klubu Malucha, nowo-otwarty na Mokotowie. A później jak coś przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia! Naprawdę polecam, cudowne panie nauczycieli i przemiła atmosfera :)
 
Witam,

Jestem mamą 1,5 rocznego synka i szukam dobrego publicznego żłobka w Warszawie najlepiej na Targówku lub Pradze Północ... może coś podpowiecie z doświadczenia albo zasłyszanych opnii ???
 
Witam Wszystkich

Mam pytanie czy ktoś może polecić dobry żłobek lub przedszkole w okolicy Bemowa dla mojej Córki :tak:

Pozdrawiam

Cześć,

Ja polecam gorąco międzynarodowe niepubliczne przedszkole i żłobek - Tequesta w Warszawie. Dla mojej córki szukałam miejsca sprawdzonego, polecanego przez innych rodziców. Moja znajoma poleciła mi to właśnie przedszkole i w ogóle nie żałuję! Kadra jest tam rewelacyjna, z bardzo dobrym podejściem do dzieci - czuje się tam profesjonalizm, tym zdobyli moje zaufanie. Miejsce to spełnia wszelkie wymogi i normy sanepidu oraz kuratorium, a dla mnie osobiście jest to bardzo ważne. Czesne można regulować co miesiąc, co również jest sporym udogodnieniem. We wrześniu zmienili siedzibę, przenieśli się do większej placówki. Obecnie Tequesta mieści się na prestiżowym osiedlu Marina, mają tam naprawdę wysoki poziom. Myślę, że w dzieci trzeba inwestować od małego a moja córka czuje się tam fantastycznie. Jestem o nią spokojna, gdy zostawiam ją pod nadzorem opiekunów, to specjaliści i odpowiedzialne osoby. Gdy ją zostawiam jestem spokojna, że jest w bezpiecznych rękach a dodatkowo przykładają tam wagę do rozwoju dzieci. Na ich forum dostępny jest ponadto harmonogram dnia dziecka - super sprawa. Rekomenduję z czystym sumieniem :-)
 
Na początku roku posłałam moją córeczkę do żłobka Bambi Klub na Ochocie i naprawdę bardzo sobie chwalę to miejsce. Opłaty może trochę wysokie, bo ok 1000 zł m-c, ale za to zapewniona jest całodzienna opieka+wyżywienie. Mogę pracować spokojnie, wiedząc, że moje dziecko jest pod fachową opieką. W żłobku jest kilka kategorii wiekowych, dla nieco starszych dzieci również. Dodatkowo jest dostęp do placu zabaw i ogródka, także dzieci nie siedzą cały dzien zamknięte w pomieszczeniu. Ja sobie bardzo chwalę to miejsce i polecam innym mamusiom ;)
 
reklama
Ja już wiem, że nie dostaliśmy się do żłobka publicznego.Niby ostateczne wyniki w czerwcu ale jesteśmy na 183 miejscu... Szukam więc prywatnego - Mokotów, Ursynów, ew. Włochy/(Ochota). Ale błagam - czy wszędzie są takie cholendarne ceny 1000zł w górę? :/
Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi, polecenia. Gdzieś na forum czytałam o żłobku w okolicach ul. Odyńca. Mamy były zadowolone opieką i ceną - podobno bardzo konkurencyjna. Nie mogę teraz tego żłobka odszukać - ktoś, coś? :)
 
Do góry