reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek w Warszawie

reklama
och! byłam dziś w żlobku z małą na chwilke posiedziałyśmy ...nawet nieźle spodziewałam sie chyba czegoś gorszego...w sumie jestem (jak narazie) zadowolonai, troche się uspokoiłam...jutro zostanie sama to zobaczymy:sick:


A przy okazji zrezygnowałam z miejsca na Wilczej...jak ktoś chce to dzwońcie, chociaż oni po kolei dzwonią z listy ale kto wie??
 
emilinka a można wiedzieć dlaczego zrezygnowałaś z Wilczej, bo to niedaleko mnie i myślałam o tym żłobku...
 
ciężko mi sie tam dojeżdzało (parkowanie jest fatalne) i nie miałam po drodze a za dwa dni zadzwonili z nowolipia tam z kolei mąż miał po drodze do pracy ...jeśli chodzi o żłobek to jest fajny nie mam zastrzeżeń, koleżanki synek tam chodził (wilcza) i była bardzo zadowolona :tak:
 
Ja polecam prywatny na Encyklopedycznej.
Noe tam chodzi juz 3 miesiac i nie moge narzekać .
Nawet wędliny same tam panie pieka żeby nie faszerowac dziecui jedzeniem z konserwantami.
 
~~~Witam!~~~
Jestem osobą bardzo początkującą i za bardzo nie wiem jak się poruszać po takim forum<<<<RATUNKU>>>Chciałabym dowiedzieć się m.i jak mogę takie fajne rysunki sobie zrobić do zdjęcia mojego szkraba ,a co najistotniejsze,chciałabym czegoś się dowiedzieć o żłobku na Woli na ul.Rabsztyńskiej lub Ożarowskiej<od jakieg wieku przyjmowane są dzieci ,co trzeba przynosić i jakie są opłaty?Swoją drogą mam synka Wojtka ma 7 mies.<i o niego głównie chodzi> i córcię Olę 4 latka<chodzi do przedszkola>~~~POMOZCIE~~~
:-) :-) :-D :-) :-) :-D :-) :-)
 
My akurat chodzimy do żłobka na Grzybowskiej-w Centrum, ale do każdego żłobka dzieci przyjmowane są tak samo...
po pierwsze, idź tam i spytaj o wniosek, po czym składaj go jak najszybciej, bo decydujądca jest kolejnośc zgłoszeń dzieci.
Dzieci są przyjmowane takie jeszcze nie chodzące, więc myślę, że od 6 m-cy, chciaż spotkałam się nawet z dzieckiem żłobkowym mającym zaledwie 3 miesiące, więc pewnie nie ma za bardzo co do tego wymagań ;)
Za żłobek płaci się ok.200zł miesięcznie, w jednym miesiącu wychodzi 173zł, w innym 203zł. Zależy od długości i dodatku jaki się płaci, np. w grudniu 20zł na prezenty :)
Musisz, niestety, się tam wybrac i o wszystko wypytac...
 
reklama
Do góry