reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek Wrocław ???

reklama
Hej mamuśki :-) Pisze bo zdarzył się cud nad Odrą :-) Mamy miejsce!!! Wczoraj dzwonilam i jest zaczynamy 26 maja :-)
 
Dzisjaj Byłam Zapisać Moja Córcie Do Złobka Przy Białowieskiej.mąz Był Przed Czwarta Rano,był Drugi.mam Nadzieje że Sie Dostanie.trzymam Kciuki Za Wszystkie Mamy Oczekujące Na Miejsce W Złobku .
 
zyśka - nie zapomnij, ze "przed tobą" s:
  1. matki samotne i
  2. nauczyciele i przedszkolanki
  3. a dopiero w następnej kolejności są oboje rodzice pracujący.
my składaliśmy na Drukarską - sama nie wiem jak wyjdzie :crazy::baffled:

jestem trochę przerażona
 
Gosiek289-witam U Mnie W Złobku W Drugiej Grupie Było 15 Miejsc Wolnych To Chyba Nie Tak żle.niemartw Sie Napewno Sie Dostana Nasze Dzieci Badż Dobrej Mysli.pozdrawiam:-)
 
my, a właściwie mąż składał dziś podanie na Lwowską. Z niecierpliwością czekam na wyniki.
Zyśka, ze żłobka przy Białowieskiej jestem zadowolona
Jeśli dobrze pamiętam, to w zeszłym roku tylko 2 dzieci nie zostało przyjętych na Białowieską, z czego jedno było już za duże.
 
Mamuski trzymam mocno zacisniete kciuki za wasze maluszki!!! U nas dzis drugi dzien zlobkowania... na razie emocje po stronie mamy :)
 
reklama
A "my" nie dostaliśmy się na Białowieską, a z nami podobno 49 innych dzieci, można zalozyc kolejny zlobek albo i 3!



and
 
Do góry