reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek Wrocław ???

reklama
mamablizniaczak, no to gratuluję :-) Wśród moich znajomych nikt się nie dostał :-( W "naszym" żłobku było 4 dzieci na jedno miejsce.
 
tez jestem w szoku, ze sie udalo ;0 może wzieto pod uwage, że sa dwie i trudniej jest gdzies je upchnąc albo znależc opiekunke dla dwojki. dostaly sie do 2 grupy a nie do 3 jak myslalam, bo sa z konca roku. Teraz czekam na zebranie, ktore ma byc w sierpniu ;))
 
Czy jakaś mama posyła swoją pociechę do Brzdąca na Wiśniowej?? Może jakies opinie?? Zaczynamy przygodę żłobkową od września właśnie tam. Jestem pełna obaw, tym bardziej, że to nasze drugie podejście do żłobkowania. Pierwsze miałyśmy w żłobku na Zemskiej, ale po tym jak zrezygnowałam w lutym - tym razem nie znalazło sie dla nas miejsce.
 
Witam, a jaki jest koszt złobka w placówce publicznej?
ile wcześniej trzeba się zapisywać i czy moźna się zapisywać od połowy roku czy trzeba wysłać dziecko od września?

ps. czy ktos może zna żłobek nr 7 na Drukarskiej?
 
Koszt razem z wyzywieniem to około 300 zł na miesiąc. Jednorazowo placisz ubezpieczenie ok.40 zl i komitet rodzicielski 120 zł.
Rekrutacja trwa tylko jeden tydzień (zazwczyczaj końcówka maja -trzeba sledzić), w tym czasie skladasz podanie plus inne wymagane dokumenty. Także w tym roku raczej się nie załapiesz bo już po rekrutacji. Rok zaczyna się we wrześniu, chyba, że zwolni się miejsce w grupie to można "wskoczyć" później.
 
Johal, tak jak pisała EVE81, rekrutacja do żłobków była wiosną. Ale podania można składać cały rok. Często na początku roku szkolnego dużo ludzi rezygnuje. Część osób, które są na listach rezerwowych też decyduje się na inną formę opieki. Więc najlepiej iść do wybranego żłobka i pogadać z kierowniczką.
 
Witam! Jestem mama 13 miesięcznej dziewczynki. i to co sie dzieje ze żłobkami to jakas masakra. Jestem z popowic, okolice Magnolii, niestety jest juz za późno i wogóle szans na żłobek na białowieskiej nie mam. Szukam prywatnych ale w tych okolicach nic nie ma. a może któraś z Was wie o jakimś klubie malucha czy czymś w tym stylu?
 
Jest to oczywiście jakaś ewentualność. Proszę mi napisać jakie grupy są u Pani? rozumiem że są wolne miejsca. Jaki mają Państwo okres adaptacyjny dziecka?
 
reklama
Witam!
Czy Twoje dziecko chodzi na Wiśniową? Jeśli tak to czy mogłabyś podzielić się opinią o tym żłobku? Mój 2-latek ma zacząć od marca - będę wdzięczna za jakieś info.
 
Do góry