reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

żłobek

Karolki - to Ty teraz w Warszawie mieszkasz? Fajny ten "wasz" żłobek :tak:, ja jeszcze nie wiem czy dostanę miejsce, mam nadzieję że uda się wszystko załatwić.
 
reklama
mrozik mieszkam w Piasecznie ale stawki podobne:tak:
dzis idziemy z malym na jakies 3 h, ja poczytam cos a on sie pobawi z paniemi, moze porobie pare zdjec to wkleje
 
Karolki, dobrze że pokazałaś te zdjęcia, bo faktycznie przyznam, że mi też sie żłobek jakos nie kojarzy nadzwyczaj miło a tu się okazuje bardzo ładnie w tym żłobku, wygląda na to, że jest tam przyjaźnie dla dzieci. Oby Karolek się tam dobrze czuł:-)
 
no na mnie zdjecia ze zlobka zrobily dobre wrazenie, ale tak jak dziewczyny napisaly wczesniej - najwazniejsze zeby dzieci sie tam dobrze czuly :-)
 
wow, do takiego żłobka mogłabym wiki zapisać :),mam nadzieje,ze panie są przyjemne i opiekuncze
 
Wiec ja w zlobkowym miejscu musze pochwalic mojego Karola:-)
Przez pierwsze 2 dni byl obrazony jak go odbieralam i pochlipywal sobie ( nie plakal). Dzis jak go zostawialam zaraz po tym jak sie obudzil usmiechnal sie do swojej pani i zaczal sie bawic i gaworzyc wiec poszlam do domku. Po prawie 4 h poszlam a on sobie lezy w lozeczku, wyspany, najedzony, przewiniety i gada cos do zabawek.Jak mnie zobaczyl to usmiech od ucha do ucha i :MAMA!!! Wiec chyba mu tam dobrze:-) Dzis pani mnie poinformowala, ze moze zaczac dostawac rybke na parze i jakies inne rzeczy powoli wiec jak dojde do wniosku, ze moze dostac to zglosze ale mysle, ze na rybke to sie piszemy bo miesko ladnie przeszlo:tak:

Zobacz załącznik 70752

a tak sobie spal kiedys moj maluch jak poszlam go odebrac:-D
 
reklama
Do góry