reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

żłobek

mrozik_j

Sierpniowa mama'07
Dołączył(a)
27 Luty 2007
Postów
4 367
Zakładam ten wątek żeby nie zaśmiecać pozostałych. Mało jest dzieciaczków które będą tam chodziły. Chciałam Was zapytać, czy któreś już chodzi do żłobka? kiedy zaczynają?
My startujemy od kwietnia lub maja. Ustawiałyście jakoś dzieci pod pory "żłobkowe" ze spaniem i jedzeniem?
 
reklama
Mroziku moj brat tam byl jak byl maly,dzieci takie malutkie nie maja jeszcze wszystkiego uregulowanego, kazdego malucha traktuje sie indywidualnie,z jedzeniem i spaniem, moj brat byl dzielny i kochany, wszystkie panie go lubily, ja niestety nie nadawalam sie tam,po 2 dniach kobiety powiedzialy ze jestem dzieckiem ktore nie moze przebywac w zlobku, mama byla ze mna 5 lat w domu:baffled::baffled:, z nikim nie chcialam byc, taka kaprysna bylam i placzliwa, nie wszystkie dzieci sie nadaja do zlobka.
Mam nadzieje ze panie w tym zlobku znasz dobrze i masz do nich zaufanie, i ze Filipek bedzie sie czul tam dobrze:tak::tak:
 
mrozik my planujemy tez oddac do zlobka tyle ze prywatnego i na rozmowe jestem umowiona w przyszlym tyg:tak:wtedy cos wiecej napisze bo teraz wiem tylko ze otwieraja go 1 marca:-pi kosztuje 1250 za miesiac +500zl wpisowego:-:)eek:wiem tylko tyle, ze narazie musze Karola na pneumokoki zaszczepic.
 
Karolki 1250 :szok::szok::szok:, to ja tyle nie zarabiam :no::no:
Luxik - myśle ze jak wytrzymaja z Filipkiem, to będzie dobrze :-D
 
Ja do pracy pojde nie wczesniej niz za dwa lata więc nie mysle o żłobku ale na taki prywatny za 1200 zł to tez raczej stac nas nie bedzie :no:narazie o tym nie myśle...

Bede trzymac kciuki za wszystkie maluszki oby im było dobrze w żłobku:tak::-)
 
mrozik ale nie mam mozliwosci oddania do panstwowego:no:tez wolalabym nie placic, zwlaszcza, ze bede pol roku pracowala za darmo w ramach stazu na prawach studenta:eek::baffled:
 
Karolki - a opiekunki nie macie, chyba taniej by wyszło. U nas żłobek to miesięczne 200-300 zł, jakbym tyle miała dac, to nie wiem co bym zrobiła, bo wyszło by że za damo pracuje, jeszcze dopłacam :-(
 
Prywatny żłobek to faktycznie sporo kasy:baffled:nas tez nie byloby stac na taki wydatek:tak:Ale o ile sie orientuje to faktycznie taniej mozna znaleźć opiekunke:tak:tyle ze ja z tym tez mialabym problem:baffled:z natury jestem nieufna i mimo ze sama bylam opiekunka miałabym ogromny problem ze znalezieniem odpowiedniej osoby:confused2:
 
Karolki - a gdzie wy teraz mieszkacie? Nie ma tam państwowych żłobków czy sie do nich dostać nie da?:eek:
 
reklama
Do góry