reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zlobek

IWS bliźniaki sie dostają zawsze do żłoba! Mają najwieksze szanse:) To tak na pocieszenie.

MAMABLIZNIACZEK my mieszkamy na nowym dworze i dzieci idą na Zemską do żłoba. Dlaczego my sie jeszcze nie spotkałyśmy?? <szok>

Yenefer i wszystko jasne:) Bede zdawac relacje jak jest u nas w żłobku... PS podziwiam bo ja bym nie wytrzymała tyle w domu:)
 
reklama
Witajcie, dziewczyny opowiedźcie jak tam wasze maluchy czują się w żłobku, ja też nie długo będę musiała oddać tam chłopaków i tak myślę że chyba mi serce pęknie bo oni to takie pieszczochy i tylko mamusia i tatuś się liczą
 
Justyś, niestety w Warszawie nie wygląda to tak różowo i nie zawsze bliźniaki się dostają. My się jeszcze nie dostaliśmy. Czas oczekiwania na dostanie się: 2 lata. ;/ Szczególnie kiepsko jest w dwóch dzielnicach - Mokotów i Ursynów. Nie dość tego, nie chcą nawet przyjąć podwójnie uprzywilejowanych, czyli dzieci "samotnej" matki bliźniaków.
 
justys80 jak twoje dziewczyny w złobku? choruja??

my wiecej siedzimy w domu niz w złobku ;/ w pazdzierniku poki co 3 dni az były:szok:
na szczescie nic groznego, katar, kaszel i jakis syrop i dwa tyg w domu peka :crazy:
jak jest u was??
 
Do góry