reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek

reklama
Aneczka1526 - brawo za pozytywne nastawienie, które trwa nadal. :-)Ja uważam, że nie taki żłobek straszny jak go malują tylko właśnie te choroby :baffled:
A tak w temacie to dobrze, że dostaliśmy już listę wyprawkową - wymiary kocyka zdecydowanie na dłuższe poszukiwania ( Ikea prawie się wstrzeliła :tak: ) a prześcieradło z gumką na samodzielne szycie. Plus zamówienie naszywek i naklejek imiennych oraz ręczników...
 
Pościel, śliniaki, pieluchy jednorazowe i tetrowe, ręczniki, myjki, kapcie, coś do czesania - tak z głowy mówię - część rzeczy podpisana, ew. butla i smoczek. Najbardziej mnie myjki wkurzają bo to siedlisko bakterii. Za pościelą i ręcznikami jestem jak najbardziej.
 
Mrsmoon - jeśli będziesz miała lub już masz taka samą jak ja - to w pierwszym lepszym sklepie dzieciowym w kwadrans to się nie da załatwić - kocyk, pościel i ręczniki musi mieć konkretne parametry gł. wymiary, większość rzeczy podpisanych.... Pościel przez to mam nadzieje mi krawcowa uszyje. Nie wyobrażam jakbym sobie bez all czy sklepów internetowych poradziła przy takich wymaganiach... :baffled:
 
u nas nie podawali żadnych wymiarów, ta kierowniczka Wasza chyba ma narąbane, wiadomo, że nie przyniosę kołdry 140-x200 ale żeby konkretne wymiary podawali to już dla mnie wydziwianie jest:baffled: A jakie jeszcze parametry określili? Bo jakoś nie mogę sobie wyobrazić:-D
 
reklama
A że narąbane to wiem :shocked2: Np. prześcieradło z gumką 90 x 130 chyba. Poszewki na kołdrę nie pamiętam wymiarów, ale pasujący w miarę do niej kocyk - po 5 cm mniejszy - jest ten w jeżyki z Ikea. Śliniaki ceratowe, nieceratowe, 4 myjki....
 
Do góry