reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek

u nas:
kapcie na gumie nie sznurowane
2 pary rajstop i majteczek(chyba majtek nie będę narazie dawała, bo Maja nieodpieluchowana)
bluzka z długim i krótkim rękawkiem
czapeczka w okresie letnim
piżamka oznakowana i pościel(kocyk z poszewką i prześcieradło z gumką), nie wiem co z pizamką, bo Maja w bodziaku śpi
ręcznik
pampersy
1 op. chusteczek jednorazowych 100szt oraz paczka chusteczek mokrych/mc
4 duże śliniaki podszyte ceratką
2 myjki
Przez 1. tydzień przychodzimy na godzine(Maja i ja przez 2-3 dni, później sama Maja), w drugim już na dwie
 
reklama
może:happy2: a podpisujesz wszystko? fajna ta stronka z naszywkami, chyba zamówię, ale nie mogę się zdecydować czy z dużym haftem czy z normalnym, które wzięłaś?
 
Zaległa wyprawka 1.2 pieluchy tetrowe 2.2 śliniaków dużych bawełnianych ( bez ceraty ), 3. 2 śliniaki ceratowe ( bez bawełny ), 4. 4 myjki 5. pościel - każdy element podpisany nazwiskiem dziecka i pierwszą literą imienia a. prześcieradło z gumką o wymiarach 130 x 80 b. poszwa na kocyk o wymiarach 90 x 120 c. kocyk cienki o wymiarach poszwy 6. ręcznik o wymiarach 50x30 z zawieszką, podpisany 7. piżama/koszulka nocna podpisana 8. dzieci uczące się chodzić obuwie na zmianę 9. smoczek z kółkiem podpisany z osłonką 10. 2 butelki ze smokiem 11. pampersy podpisane nazwiskiem 5 - 6 szt. dziennie 13. krem pielęgnacyjny do pośladków podpisany 14. chusteczki suche 100 szt. wyciągane z pudełka 1 op./mc 15. chusteczki nawilżające 1 op./mc 16. miękka szczotka do czesania włosów podpisana
 
Będę albo pisać długopisem - aczkolwiek widziałam takie jedorazówki z haftem wykonanym hafciarką :szok: - albo stemplować stempelkiem imiennym ( i nazwiskowym ).
 
W tym temacie się nie wypowiem bo do Bydgoskich żłobków miejsc nie ma nawet na listach rezerwowych, Ami od września do przedszkola, a ja z Olim z braku opieki dla niego na razie w domu.
 
reklama
Do góry