reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek

reklama
Ironia - a u Młodej w grupie jest taka dziewczyna którą nie wiem czy dziadek czy tata odbiera - twarz nie może baaardzo stara ale nie najmłodsza i siwy.
 
no powiedzialam dzis pani ze nie musza przebierac go co godzinke :) jak jest potrzeba to ok..ale jesli nie to nie mam nic przeciwko co 2 3 godzinki tak jak ma normalnie w domu :)
 
reklama
Moje spostrzeżenia - może ja dziwadło jestem :
1. dziś laska dawała cyca w miejscu gdzie są szafeczki dzieci - chłopiec mniej więcej w wieku Młodej - ja sobie nie wyobrażam, Młoda jak już b. chce to w domu dostaje, a już się bałam, że się udzieli :baffled:
2. wjechanie wózkiem aż do tego miejsca gdzie są szafeczki - ojciec
3. przewijanie dziecka tez tam zamiast dać opiekunko żeby przewinęły - ojciec
No i moja Rada Rodziców - chętni są tylko czasu nie mają żeby się spotkać od przeszło miesiąca, po Wszystkich Świętach - to będzie ponad 1/5 roku żłobkowego kiedy się nie dzieje nic. Fikcja i tyle.
Przepraszam, ze tak chaotycznmie ale za dużo na głowie mam. :baffled:
 
Do góry