reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek

e a u was nie ma przewijaka w szatni? u nas tam sie w razie potrzeby przewija dziecko

wjezdzanie do szatni wozkiem - fakt bład ale samej mi sie zdarzylo bo nie wiedzialam ze nie wolno

cycowanie - heh dobrze ze nie trzy latek


:-D
 
reklama
W Młodej grupie nie :no: Jest szafka jakby co. Co do wózka to nie wiem czy nie wolno ale tak na logikę - brudne kółka wózka, wąski korytarzyk do tego pomieszczenia, zamykany płotek - jak dla mnie żadnych plusów takiej akcji. A z tym cycem to masz racje :-D, ja się przyznaję do takiej akcji pierwszego dnia ale na sali gdy za nic w świecie Krysi utulić nie mogłam - pomogło. :tak:
 
Ale mi się trafiło.... :wściekła/y: Dzwonię wczoraj do żłobka powiedzieć, że Młodej nie będzie, okazuje się, iż dziś zebranie a dlaczego, bo rodzice weszli z buta do gabinetu z pytaniem dlaczego od 2 miesięcy wciąż nie ma Rady Rodziców, a idzie gwiazdka... Ja się już napraszałam, ze swoją aktywnością wiele razy i słyszałam różne opowieści dlaczego wciąż nie ma spotkania np. bo wszystkich świętych. Okazało się, że każdemu dyrektorka serwowała inną powiastkę dlaczego wciąż Rady nie ma, np. brak chętnych, a komu innemu np. powiedziała gdzie pracuję - tj. że jest chętna do Komitetu która pracuje tu a tu - to może i dobrze, bo jeszcze jeden taki numer, a będzie dym. Przez to składki nie będą zbierane od września tylko od listopada i dzieciaki jak to dotychczas bywało nie będą miały prezentów i mikołajkowych i gwiazdkowych tylko jedynie te drugie o ile kasę się uda zebrać... :wściekła/y::baffled:
 
Forever, a czemu Ci tak na tych prezentach żłobkowych zależy? Ja to właśnie się zastanawiam jaki dym będzie jak Miesio do p- la pójdzie? Kilku Mikołajów i Gwiazdorów??? ( bo dom, dziadkowie, placówka). Makabra, mogliby sobie w p-lu darować jak dla mnie;)
 
reklama
Aestima - mi to w sumie rybka - cała grupa dostaje to samo, prezenty unisex bez słodyczy - ale skoro w poprzednich latach było tak to dlaczego przez ..... nową kierownik ma być inaczej.
edit: Chyba się pozostali zgłoszeni do Rady przejęli - maile chodzą od rana.
 
Ostatnia edycja:
Do góry