reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobek

reklama
eh ja wlasnie mialam srednia rozmowe z mamą o złobku...opieprzylam ją konktetnie i sie rozlaczylam bo nie mam sił tłumaczyc ze nikt go w złobku nie bije, nie głodzi czy nie daje pić :wściekła/y::no:


zalety złobka -

- nocnikowanie
- przyzwyczajenie dziecka do normalnego jedzenia
- duzo dzieci do zabawy
- zajecia z tanca, ogladanie bajek, malowanie,
- zupelnie inaczej mówi - szybciej uczy sie nowych slow bo jest jeden z mlodszych dzieci
- no i beni zadowolony tam biega


wady :

- nie jest czynny 24 h :-D
- brakuje mi troszke jakis dodatkowych zajec
- straaasznie czesto go przebieraja po 7 pieluch na 7 godzin szok jak dla mnie :-D
- mogli by go oddawać troszkę bardziej czystego - ja przeciez poczekam a oni moga go na spokojnie umyc z obiadku;-)
 
Ironia tez tak pomyslalam w pierwszej chwili ,że chyba podbierają i dają dzieciom może biedniejszym których rodzice dadzą pieluch za mało no bo 7 pieluch na 7 godzin to nie realne!!Ale sprawdzić nie sprawdzisz tego niestety musisz wierzyć chyba na słowo bo co innego??
 
Ironia - u nas nie ma takiego zużycia :no:, toż to zestaw na całą dobę :szok: Ja bym porozmawiała, bo się droga impreza robi. Na zebraniu mówili, że do najmłodszej grupy rodzice potrafią przynieść dwie pieluchy na cały dzień :szok:
Kasiawilde - u nas niestety małe doświadczenie - zaleta że nowe środowisko, zabawy, rówieśnicy a przez to stymulacja do rozwoju. Spotkanie Rady Rodziców wciąż się nie odbyło - ciekawe perspektywy, tylko do wypełnienia wora Mikołajowi będzie potrzebna co :wściekła/y: - więc zapewne przy takim podejściu dyrektorki g będzie z nauki hiszpańskiego, z czego się śmieję ukradkiem oczywiście :-D
 
no ja wiem ze strasznie duzo - ale nie chce tez wyjsc na matke co nie kaze dziecka przebierać i mam zgryz :baffled: i tak jestem najmłodszą matką wiec patrzą na mnie jak na gówniare :wściekła/y:
 
ironia a co ma do rzeczy twój wiek? poza tym przeciez nawet jak zwrócisz uwage w kwestii przebierania to nic sie nie stanie, chyba przebieranie dziecka co godzine to lekka przesada, nie ma upałów wiec o odparzenia nie ma co sie raczej martwic, przeciez takim sposobem idzie tyle pampersów ze szok, a to są wasze koszty...
 
reklama
ironia dla mnie to też przegięcie... tym bardziej, że jestem wręcz przekonana, że nie zmianiają mu pieluchy co godzinę! przecież jeśli robiły by tak przy każdym maluchu to jedna z pań cały dzień by tylko przewijała dzieciaki!! ja bym przy jakiejś okazji podpytała inne mamy jak jest u nich... i ewentualnie grupowo zgłosiła wątpliwości.. indywidualnie, niestety uważam, że niektórzy ludzie potrafią być później bardzo mściwi...
 
Do góry