reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

żłobki i opiekunowie dzienni Warszawa i okolice

paulista

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
19 Grudzień 2016
Postów
120
Miasto
warszawa
Witam. Mam pytanko odnośnie dobrych żłobków państwowych w Warszawie i okolicach Stare Babice,Lipków, oraz o opiekunów dziennych jak to wygląda jak ktoś miał z tym do czynienia. Dzięki za informacje
 
reklama
Ja mieszkam na Pradze Południe i o dostaniu miejsca mogę na razie zapomnieć.
Takiej opieki będę potrzebować w połowie przyszłego roku i dostać miejsce w państwowym żłobku nie realne na dzień dzisiejszy.
 
właśnie wiem my wysyłaliśmy już po urodzeniu małego wnioski do zlobkow i czekamy na odpowiedź.teraz Krzyś ma 11 miesięcy a w kwietniu musze do pracy wrócić.masakra z tymi zlobkami
 
reklama
reklama
Teraz chcę syna posłać miesiąc przed powrotem do pracy, aby się może przyzwyczaił choć troszkę. W razie W będę jeszcze w domu i mogę w każdej chwili mogła do niego podjechać lub odebrać go wcześniej.
 
Do góry