reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki i przedszkola w Łodzi

Hej, Jak ktoś jest ciekawy jak wygląda rekrutacja od "kuchni" to warto zajrzeć na stronę główną UMŁ. Jest tam taka zakładka eleltroniczny nabór do przedszkoli można sprawdzić ile dzieciaczków już się stara o miejsce, jest też informator o wszystkich publicznych przedszkolach.

Irlandia, mój post nie był zbyt optymistyczny, napisałam co mi duszy grało, bo trochę jestem zasmucona tym wszystkim. Oj ciężko,z tym przedszkolem.Pozdrawiam.:tak:
 
reklama
Witam,

wszystkich serdecznie. Jestem mamą 18-sto miesiecznego Franusia i niestety musze w najblizszym czasie poslac go do zlobka. Mieszkamy w Łodzi od 5 miesiecy i niestety nie mam jeszcze kolezanek:-) ktore maja male szkrabiki- wiec moze poradzicie mi jakis zlobek;-) dodam iz mieszkam na zielonym romanowie wiec w gre wchodzi rowniez zlobek w aleksandrowie lodzkim
z gory serdecznie dziekuje za pomoc....
 
Witam. Czy duzo jest rodziców których dzieci nie dostały się do przedszkola w tym roku w Łodzi? Mój synek niestety juz drugi rok z rzedu, napiszcie jak to wygląda u was,
ciekawa jestem również opinii co do wczesniejszej edukacji szkolnej. Rocznikowo kubus za dwa lata ma isć do szkoły... bedzie miał 6 latek. Niepokoi mnie jednak fakt że brak podstawy przygotowującej czyli przedszkola u takiego malucha (od strony tzw, uspołeczniania w grupie) utrudni mu pierwsze kroki, zwłaszcza mysle tu o relacjach z innymi dziecmi.Pozdrawiam c9eplutko...
Dawno nie zaglądałam na forum... :sorry2:tyle spraw na głowie....
 
Witam :)

Ja niedługo stanę przed problemem posłania Mojego Szkraba do przedszkola. Na razie nie wiem nawet jak się do tego zabrać, żeby dokonać naprawdę słusznego wyboru... Niedaleko mnie jest prywatne przedszkole (na ul. Demokratycznej) i skłaniam się ku niemu. Nie chcę brać udziału w nerwówce pt. Czy moje dziecko dostanie się do "wymarzonego" przeze mnie przedszkola...
A może polecicie mi jakieś inne przedszkola niepubliczne?
PS
Myślałam tez o żłobku, ale nie jestem do końca przekonana... choroby itp...
 
Witam :)

Ja niedługo stanę przed problemem posłania Mojego Szkraba do przedszkola. Na razie nie wiem nawet jak się do tego zabrać, żeby dokonać naprawdę słusznego wyboru... Niedaleko mnie jest prywatne przedszkole (na ul. Demokratycznej) i skłaniam się ku niemu. Nie chcę brać udziału w nerwówce pt. Czy moje dziecko dostanie się do "wymarzonego" przeze mnie przedszkola...
A może polecicie mi jakieś inne przedszkola niepubliczne?
PS
Myślałam tez o żłobku, ale nie jestem do końca przekonana... choroby itp...



hej
Ja tez mam szkrabika w podobnym do Twojego maluszka wieku i tez musze go poslac do przedszkola i wybralam prywatny zlobek w rabieniu... bylam tam i strasznie mi sie podobalo :-) mile Panie ladne salki... :) az sama sie poplakalm ze mij Franek juz taki dorosly:) polecam
 
Hej :)

ale Rąbień to chyba starsznie daleko?
a mogłabyś podać link do strony intern. tego przedszkola?
:)
To starszne, że nasz Dzidziole tak szybko rosną. Rozumiem łzy :) Obawiam się, że moje rozstanie z Synusiem może być równie bolesne i przejmujące. Nie wyobrażam sobie tego :-(
 
Przedszkola Łódź: Sielankowo Akademia Dziecka

Rzeczywiscie troszke daleko ale fajnie bo wkolo spokoj cisza
pozdrawiama serdecznie


quote=Anamay;2558542]Hej :)

ale Rąbień to chyba starsznie daleko?
a mogłabyś podać link do strony intern. tego przedszkola?
:)
To starszne, że nasz Dzidziole tak szybko rosną. Rozumiem łzy :) Obawiam się, że moje rozstanie z Synusiem może być równie bolesne i przejmujące. Nie wyobrażam sobie tego :-([/quote]
 
Witam wszytskich serdecznie!
We wrześniu otwieramy własne przedszkole. Budynek jest położony w pięknym miejscu, nieopodal lasu, pod Łodzią jednak z dala od miejskiego zgiełku. Mamy świetną kadrę pedagogiczną, ogromny plac zabaw, dużo przestrzeni na zabawę. Planujemy zrobić własny ogródek, gdzie dzieci mogły by same zasadzić i dbać o roślinki i warzywa. Po za tym będziemy mieć własne mini zoo. Chcieliśmy otworzyć przedszkole z prawdziwego zdarzenia, takie jak za granicą a jakich niestety brak u nas. Jestesmy jednak ciekawi Waszej opini na temat tego co jeszcze powinno znaleść się w takim wymarzonym przedszkolu? Czego chcielibyście dla Waszych dzieci? Na co zwracacie największą uwagę? Na jakie zajęcia dodatkowe chcielibyście aby uczestniczyły Wasze dzieci?
Pozdrawiam wszytstkich bardzo serdecznie i czekam na Wasze opinie:)

Ekoludek
 
Czytałam już jakiś czas temu w necie o Waszym przedszkolu. Bardzo mi się spodobało i chętnie wysłałabym do niego synka w przyszłym roku, niestety zmieniam lokalizację na Pabianice i nie wchodzi w grę codziennie dowożenie synka na taką odległość... Szkoda!

Życzę jednak powodzenia :)
 
reklama
Do góry